Wpis z mikrobloga

  • 0
@AndrzejCieWidzi: to pomartwie się z Tobą o nasze paczki ( ͡° ʖ̯ ͡°) chociaż bardziej obawiam się, że przyjdzie uszkodzona bo nie wiadomo co z nimi się dzieje teraz niż to że nie przyjedzie wgl xD
  • Odpowiedz
@ogitrev96: Tak szczerze mówiąc to wolałbym, żeby w ogóle nie przyszło, bo wtedy mam pewność zwrotu 100% kwoty. Tymczasem, jeśli telefon przyjdzie uszkodzony to mogą być różne klocki.
A Ty co w ogóle zamawiałeś?
Przy okazji, przypomniał mi się tajfun z września 2016 i opóźnienia w dostawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AndrzejCieWidzi - @ogitrev96: Tak szczerze mówiąc to wolałbym, żeby w ogóle nie przys...
  • Odpowiedz
@ogitrev96: To ja akurat poczekałem 2 miesiące, bo przegapiłem okazję na urodziny GB i dzięki temu zaoszczędziłem trochę dolców, jak była następna okazja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ten Mi 9 SE będzie teraz kosztować na wyprzedaży $259,99. Na Flash Deals stoi po $269,99.
Czytam teraz o Święcie Smoczych Łodzi, które było 7 czerwca, ale 1 wolny dzień wygenerowałby takie opóźnienia? ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 0
@AndrzejCieWidzi: to Ci się udało :D ja za moim też długo czekałem bo zawsze coś wypadło, a teraz czekałem do premiery K20 żeby cena mi9 se spadła no i spadła z 309$ do 289$ więc kupiłem ale nie spodziewałem się że dzień później znów spadnie do 273$ XD no nie chce mi się w to wierzyć, że jeden dzień może tyle zmienić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz