Wpis z mikrobloga

@yggdrasil:
Wiadomo że apple musi iść "przed" i jako pierwsi zaprezentowali 6K. Teraz inni producenci pewnie pójdą za tym i za rok będą dostępne 6K. Ale czy na prawdę 6K jest tak niezbędne? Duża różnica z 5K?
Zamiast tego kupię sobie sześć monitorów 5K od Philipsa, pojadę na wakacje do Egiptu za 2500 pln, i uwaga... te monitory mają nóżki w zestawie ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
i uwaga... te monitory mają nóżki w zestawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@deryt: ten tez ma nóżkę, ale mozna ją dodatkowo dokupić za te 999$... monitor się magnetycznie odłącza w sekundę od tej podstawki.. więc jak ktoś będzie chciał, to sobie dokupi do domu/biura druga i będzie sobie monitor woził ze sobą ;)
  • Odpowiedz
będzie sobie monitor woził ze sobą


@strean:
Monitor 32' pod pachą ( ͡> ͜ʖ ͡<)
Skoro wiesz że magnetyczne to oglądałeś pokaz? Jakoś uzasadnili? Bo mając monitor 32' raczej za często go nie odłączasz (mam i od 5 lat nie odłączałem).
  • Odpowiedz
@skorpion666: Firma nie firma, i tak trzeba mieć coś nie tak z głową by kupować stojaki za 3tysie, a potem jeszcze ludzie mają czelność narzekać że apple rucha klientów... jak sami się dajecie ruchać
  • Odpowiedz
@Chlejus: nie wiem czy rozumiesz na czym polega prowadzenie działaności i kupowanie narzędzi. Poza tym kupując monitor za 60k chciałbyś go powiesić na stojaku za 100zl? Nie mówię ze cena jest mała bo jest #!$%@?, ale tak jak pisałem to nie jest celowane w zwykłego uzytkownika
  • Odpowiedz
@mamajasia12: Z tym stojakiem to dowalili. Jeszcze zrozumiem te 6 tys za maca pro bo wiadomo, że firmy albo napaleńcy go będą używać to cena tego stojaka jest przesadzona. Nawet na sali zapanowała konsternacja jak ogłaszali cenę stojaka.
  • Odpowiedz