Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co sądzicie o takiej różnicy w standardzie życia w związku? On korposzczur, ja biurwa
#zwiazki #zarobki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
1. Niebieski jeździ do pracy nowym samochodem z salonu, ja metrem, ewentualnie starym 10 letnim gruchotem
2. Niebieskiemu po opłaceniu mieszkania zostaje ok. 8 tysięcy, mi po opłaceniu swojej części 300 zł
3. Niebieski ma najnowszy telefon za 4 tysiące, ja starego Samsunga sprzed 4 lat
4. Niebieski chodzi ze znajomymi po najdroższych restauracjach na które mnie nie stać, ja umawiając się ze znajomymi zawsze patrzę na cenę
5. Niebieski z zafascynowaniem opowiada i wyjazdach znajonych, które kosztują tyle co pięć moich wypłat
I wiele innych różnic. Oczywiście wszystkie wydatki dzielimy równo. Nawet jak nie upomina czuję, że muszę mu oddać bo wiem, że prędzej czy później upomni się o 20 zł za pizze. Nie oczekuję sponsoringu, dlatego zastanawiam się nad rozstaniem. Przytłacza mnie to. Nie chce bezrobotnego dresa ale chyba kogoś, kto ma podobne zarobki do mnie i przy kim nie będę musiała wstydzić się swojej wypłaty

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 16
  • Odpowiedz
Nie chce bezrobotnego dresa ale chyba kogoś, kto ma podobne zarobki do mnie i przy kim nie będę musiała wstydzić się swojej wypłaty


@AnonimoweMirkoWyznania: Wystarczy ktoś kto nie jest bucem i pozerem. Wysokość zarobków nie jest tutaj sprawą pierwszorzędną.
  • Odpowiedz
TroskliwyDyrektor: Monotonne te zarzutki. Tematy typu "muszę oddać mężowi pieniądze za paliwo, bo zawiózł mnie do szpitala swoim samochodem", "narzeczony pojechał na wczasy, ale ja zostałam w domu, bo mnie nie stać", "mój chłopak chce mi wynająć połowę łóżka w swoim pokoju za 1000zł" itp. były omawiane już tysiąc razy

Zaakceptował: sokytsinolop}
  • Odpowiedz
OP-nie chce mi się szukać kodu : Poza tym niebieski naprawdę jest świetny. Wiem, że nie chce mnie sponsorować bo nie od tego jest związek ale zle mi z tą różnicą. Głupio mi się słucha o tyn gdzie był ze znajomymi po pracy, kiedy ja sobie odkładam pieniądze, żeby za miesiąc kupić z 3 sukienki na wakacje
Oczywiście, ze to nie jest zarzutka i takie sytuacje jak widać się zdarzają

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz