Wpis z mikrobloga

Mirki, jakbyście siee czuli gdyby wasza partnerka dalej miała zdjęcia byłego na komputerze? Nudesy, twarz ciało itd, nie są że soba juz 5 lat
Czasami wspomina coś o nim w rozmowie, raz usłyszałam po poznaniu jej znajomych, którzy zznali też byłego, że nie dorównam mu jeśli chodzi o meskosc bo był trenerem personalnym
Porównywanie byłego do obecnego ???
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@betterbeworthit: P---------e. Moja różowa tez chciała zatrzymać zdjęcia byłego. Nawet nosiła przez kilka miesięcy jego zdjęcie w portfelu (w niewidocznym miejscu ale jak płaciła karta to czasem wyciągnęła razem z plastikiem fotę). Miała na swoim laptopie zdjęcia z nim i jeszcze z poprzednim facetem. Kiedy zapytałem ją po co jej te zdjęcia jak koleś okazał się fagasem to powiedziała mi ze to pamiątka taka i ze ich nie usunie bo
  • Odpowiedz
@sztajnes portfel to przegięcie i też bym się w------a, ale na laptopie gdzieś tam to niech sobie będą, mnie to nie rusza kompletnie.

Tak, mój były miał zdjęcia swoich byłych gdzieś na kompie i nie, nie miałam o to j-----a.
  • Odpowiedz
O k---a jakie standardy xd TRENER PERSONALNY synonimem meskosci. Zara jebne - wez od niej s--------j bo predzej czy pozniej spotka na drodze jakiegos umiesnionego sebe i pojdziesz w odstawke. W najlepszym razie bo w najgorszym bedziesz wychowywal cudze k-------o umysłowe.
  • Odpowiedz
@betterbeworthit: Nie chodzi o dawanie j-----a tylko o sam sens posiadania tych zdjęć. Na każde pytanie dlaczego ich nie usuniesz żeby zwolnić miejsce na dysku odpowiadają ze to pamiątka. Taka #logikarozowychpaskow ze jak go zostawiała to wszystkim na około mówiła ze s------l ostatni z niego ale zdjęcia zachowa na pamiątkę. Serio nie kumam co potem z tymi zdjęciami robią dziewczyny. Ja nigdy nie oglądałem zdjęć ze swoimi byłymi.
  • Odpowiedz