Wpis z mikrobloga

Mirki, jakbyście siee czuli gdyby wasza partnerka dalej miała zdjęcia byłego na komputerze? Nudesy, twarz ciało itd, nie są że soba juz 5 lat
Czasami wspomina coś o nim w rozmowie, raz usłyszałam po poznaniu jej znajomych, którzy zznali też byłego, że nie dorównam mu jeśli chodzi o meskosc bo był trenerem personalnym
Porównywanie byłego do obecnego ???
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 34
@BardzoWaznyUzytkownik: Jeżeli ona sama tak twierdzi to jaki sens jest z nią być? Niech znajdzie sobie bardziej męskiego, najlepiej takiego, który będzie ją po kasku bić codziennie. Trener personalny, męskość XD poziom IQ to jakieś nieporozumienie w tym gronie, co ma praca/hobby do męskości? Samo porównywanie byłego do obecnego nawet przez znajomych powinno skończyć się na jakichś dymach ze strony Twojej partnerki, chyba, że nie traktuje Cię poważnie.
@BardzoWaznyUzytkownik zwykłe zdjęcia niech sobie zostaną, nie oczekuję, że mój partner będzie na mnie czekał w samotności całe życie, więc jeżeli chce, to niech sobie zostawi parę zdjęć na pamiątkę. Ale #!$%@? nudesy? No tutaj to by mnie strzeliło, komputer latałby tak, że nudeski by same z niego wypadły (°°
Tak na marginesie, skąd wiesz, że ma te nudesy? Przeryłeś kompa czy
Czasami wspomina coś o nim w rozmowie, raz usłyszałam po poznaniu jej znajomych, którzy zznali też byłego, że nie dorównam mu jeśli chodzi o meskosc bo był trenerem personalnym


XD
Z taką mentalnością to na pewno.