Wpis z mikrobloga

Poziomka niby obalił pól litr, myślę jednak ze zakręta została zdjeta bez łamania pieczęci wcześniej i zawartość została spreparowana.
Btw niesamowite przyrosty coś się zesrały, wychodzi ze albo dobił do końca liczby fanów społeczności pato, albo juz nie kupuje subów
#kononowicz #patostreamy #danielmagical #poziomka13

Co było we flaszce

  • wóda 21.3% (45)
  • woda 78.7% (166)

Oddanych głosów: 211

arcyzuzel - Poziomka niby obalił pól litr, myślę jednak ze zakręta została zdjeta bez...
  • 15
@arcyzuzel: uwazam, ze w ocenie poziomki popelniacie błąd logiczny. Zakładacie, że nie może pić denaturatu bo to spisek i cwany pomysł kreatorów kanału. W drugiej części się zgodzę - pomysł jest przemyślany, sukces nieprzypadkowy. Ale główny bohater owszem - to losowy żulek który był na tyle charyzmatyczny, że miał szczęście w niessczęściu trafić na kogoś kto będzie go redaktorował. Oni mają #!$%@? w niego i #!$%@? w to co pijez byleby
@wiecznie_zajety: No właśnie żul ze zgnitą wątrobą napierdzieli się szybciej i nawet najtrwalszego zawodnika połozy pół litra wypitego na raz, nawet najtwardszego ruska, wiec proszę nie gadać od rzeczy, albo udowodnić jakimś materiałem filmowym ze ktos po wypyciu pół lita wódy na raz nie lezał po 15 minutach zarzygany i #!$%@?
@arcyzuzel: znam nie jednego wprawionego żula z osiedla i uwierz mi że żul z zgniłą wątrobą umiera w oczach z tak zwaną marskością wątroby.... i w momencie kiedy #!$%@? nawet litr to nawet tego nie czuje bo mózg zarówno jak i wątroba już nie łapią trucizn którą jest alko, ale to już jest etap pro-alkocholik oczywiście są ludzie że po dwóch piwach leżą, i walą pod siebie ale nie można oceniać
@wiecznie_zajety:
Ja także widziałem żulików którzy są w stanie obalić taki flakon, ale za to nie są w stanie nie paść po max 15 minutach, ludzki organizm zna ograniczenia, i tak rzecz to niesamowita ze się od tego nie przekręcają jak normalny człowiek, ale nie przekonasz mnie ze zują ludzie którzy wypija sobie od tak flaszke wódy na hajnał i sobie siedza dalej i popijają spokojnie piwerko z wkładką z denaturatu