Wpis z mikrobloga

Siema, zacząłem grać w ESO. Podopowiedziałby ktoś jak budować NightBlade'a ? Chciałbym zagrać typowym assassynem.
Zaznaczę, że prędzej w ESO nigdy nie grałem, na razie zaczynam ogarniać co i jak :)
#elderscrollsonline #eso #gry
  • 22
@EOS Również zacząłem przygodę z ESO kilka dni temu, podstawowa zasada prosów nakazuje ładować wszystkie punkty atrybutów w stamine/magicke z pominięciem zdrowia, oczywiście fighter = stamina a magus = magicka. Podobno wyjątkiem są Tanki i tu można pokombinować.

Zwracaj uwagę na Morph skilli po osiągnięciu danego poziomu umiejetnosci, mozna w ten sposób konwertowac umiejetnosci fizyczne na magiczne i na odwrót.
@mohereq @Morfinusz A ogólnie jak coś popiernicze w statach, można to odwrócić ? I mam jeszcze pytanie odnośnie tego, czy na 1 postaci mogę mieć 2 buildy na raz ? W sensie osobny do pvp a osobny do pve ?
@EOS Widziałem w CrownStore itemy odpowiedzialne za resetowanie umiejętności, oczywiście za prawdziwą mamonę i dość drogo :)

Odnośnie Buildów jest parę możliwości do zaadoptowania postaci do PVE czy PVP, na 15 poziomie dostaniesz drugi skill bar, który można dynamicznie przełączać nawet w czasie walki. W jaki sposób wykorzystują oba bary najlepsi jeszcze sam nie wiem xD .. ja używam obu do PVE z racji iż wykorzystuje Bow + Duale.
@Morfinusz Ok, dzięki :) Fajnie jest poznawać grę od podstaw. WoW mi sie znudził, przerzuciłem sie na konsole, i zaczynam przygodę z ESO :) Miłej gry !
@EOS To niestety nie pomogę, gram na PS4 ( ͡º ͜ʖ͡º) Wrzucę Ci listę z fb polskich gildii, a od 4 czerwca do gry wejdzie wyszukiwarka jeśli byś chciał grać z rodakami:

Nighthunters Polska – @PITSON 2K, @fleczi (ogólna, Xbox One)

Polish Alliance – @underbdj (ogólna, Xbox One)

Atrybuty jak i punkty umiejętności możesz kasować w kapliczkach w stolicach, jest to bardziej opłacalne niż kupowanie w crown
@Toholec Dziękuje bardzo za podpowiedz :) Czyli z góry mam zakładać, ze na dungeony, raidy będę miał jedna postać, a stricte do pvp drugą ? Dobrze zrozumiałem ?
@EOS Zgadza się, łatwiej przelogować się niż wszystko zmieniać bo idziesz na pół godziny pograć pvp. A jest naprawdę duża różnica w buildach między pvp a pve. Ja np gram tylko wardenami a żeby było łatwiej to tylko ich mam 7, na pve tank, stamina dd, magicka dd, crafter jako osobna postać, a na pvp magicka dd, stamina dd i healer. A jak masz event z podwójnym expem i pomoc kogoś z
@Toholec: Dla mnie to czarna magia na ten moment :) Grałem w zasadzie parę lat w WoW'a, ale nie można porównywać tych dwóch gier. Powiedz mi jeszcze proszę, jak jest z profesjami, w WoW'ie był np. blacksmithing, letherworking itd. każda z nich dawała inne bonusy które dana klasa mogła wykorzystać w pvp / pve. Tutaj też tak jest ? Profesja ma jakiś wpływ na rozgrywkę ? I dlaczego masz osobną postać
@EOS crafting kosztuje dużo skill pointów, nie chciało mi się ich zdobywać na postaciach którymi gram, więc ta postać siedzi tylko w mieście i nie ma żadnych umiejętności tylko te do craftingu. Crafting daje to, że możesz tworzyć przydatne przedmioty typu mikstury, jedzenie, meble które można sprzedawać no i ekwipunek. Najlepiej od samego początku zacząć robić reserch traitów bo to zajmuje dużo czasu. A jeśli chodzi o pasywki z craftingu to przydatna
@Toholec: Postaram się wyciągnąć jak najwięcej z youtube'a. Jak będę miał jeszcze jakieś nurtujące pytanie to zawołam. Mam nadzieję, że będę mógł się kiedyś w jakikolwiek sposób odwdzięczyć ! Dzięki =)
@Toholec: Wardenem można grać jako ranged dps ? Jedna postać do pvp to na 100% Stamina NB, ale do PvE wybiorę chyba Wardena, tylko wolałbym zasięgowy styl gry, coś a'la mag. Da radę ? I czy warto ?
@EOS z wardenami jest ten problem, że w pve są uważane za najsłabszą klasę (jeśli chodzi o magicke), ja nimi gram bo tylko z gry tą klasą czerpię przyjemność a poza tym jestem graczem pvp (w którym wardeni są bardzo dobrzy) który dopiero zaczyna się bawić pve. Da radę wyciągnąć w miarę fajny dps ale trudniej i nigdy nie osiągniesz tak dużego jak magickowy templar czy nightblade. Każda klasa magickowa oprócz dragonknighta
@Toholec Tez preferuje pvp, i tutaj moje ostatnie pytanie. Robić pierw postać do pve, z której postać pvp mogłaby czerpać jakieś korzyści, czy od razu iść w postać pvp ?
@EOS Chyba bym tak zrobił, przyda się do zdobycia setów które lecą z pve. A najlepiej zrób już druga postać i rozwijaj jej umiejętności jeździeckie nawet jeśli byś na razie nią nie grał