Wpis z mikrobloga

@TheresNoGodButMe: Jak masz studia i jestes kolo 50siatki to srednia masz 80k€, ja na magazynie bez szkoly mam 35k€ (7lat doswiadczenia z czego 4 w Polsce), ale sa osoby ktore zarabiaja na magazynie 20k€ i takie co maja 90k€ ale to juz musisz miec kontakty dobre i 5 jezykow znac, dalej do juz chyba tylko kredyt w banku I swoj magazyn wybudowac i sky is the limit
  • Odpowiedz
@TheresNoGodButMe: ja dostawalem oferty na programiste do 120€/h czyli ok 200k€/rok ale nie chcieli mnie za 50k€ na przyuczenie I kontakt sie urywal ale z kazdym miesiacem jezyk lepiej znam I pewnie za polroku znow sprobuje LinkedIn zaspamowac swoja checia zostania programista
  • Odpowiedz
@TheresNoGodButMe: zaraz poszukam tych ofert.

Minimalna pensja gdy masz firme to 45000€ / rok. Ale mozesz tez milionowa pensje sobie wyplacac, teraz niech mi ktos powie ze w Polsce 1200zl ZUS przeszkadza w prowadzenie firmy I tam wysokie podatki... Tutaj musisz sobie wyplacac min 4000€ pensji miesiecznie i placic 38% dochodowego albo zapominasz o firmie I idziesz na etat. Bardzo chce miec swoj magazyn albo siec Zakandeli ale koszty sa
  • Odpowiedz
@TheresNoGodButMe: https://freelancer.nl/opdracht/Noord-Holland/Amsterdam/Senior-IT-Consultant-32260 tu trochę mniej, ale nie jestem programistą i nie wiem jak szukać tych zleceń i jak na nie reagować, odpisywałem kiedyś na takie że mogę iść do nich na przyuczenie za 25% ich stawki jak zapłacą mi za rok 50k€ i potem zostanę z nimi za rynkową stawkę ale zawsze kończyło się na rozmowie telefonicznej i słownictwie którego jeszcze nie rozumiem a pisałem że na przyuczenie szukam. mają
  • Odpowiedz