Wpis z mikrobloga

Ale się #intel obsrał na rzadko z tym hyperthreading dziurą, która wymusza go wyłączenie. xDD
Masz sobie i7, zapłaciłeś za to jak za zboże, hola hola amigo twój procesor właśnie doświadczył skok do tyłu o jedną generację. hahahaha xD
Najgorzej to jak ktoś ma laptopa i tam się głównie hyperthreadingu używa, jak przyjdzie aktualizować firmware, bios itp to ci ludzie zostają okrojeni z wydajności koncertowo
#heheszki #komputery #laptopy #amd #intelcwel
N.....y - Ale się #intel obsrał na rzadko z tym hyperthreading dziurą, która wymusza ...
  • 6
  • Odpowiedz
@Nedkely: chciałem składać kompa na intelu w tym roku, padła mi nagle płyta przycebuliłem i wzięłem r5 2600 teraz czujesiedobrzeczlowiek
  • Odpowiedz
@guex: Ja uniknąłem pocisku bo kupiłem i5 bez hyperthreadingu i mnie problem nie dotyczy.
Najgorzej jak ktoś kupił droższą i7 z myślą o tym, że będzie miał najlepszy procesor, a tu taka sraka, xD
  • Odpowiedz
@Nedkely: no i to świetnie pokazuje w jakiej dupie jest Intel po Zombieload, Fallout i RIDL. A właściwie nie intel, tylko ci którzy kupili intele, szczególnie i3.

A poza tym bawią mnie speciali typu @kontowykop którzy nazywają kanał Hardware Unboxed (imo jeden z lepszych o tematyce PC)

jakimś randomem z internetu.
  • Odpowiedz