Wpis z mikrobloga

@mmarekkk: Ja tak zrobiłem. Teraz już nie muszę oddychać potem i wódą z żula stojącego obok. Albo wpatrywać się w owłosioną pachę starej baby bo ścisk i nie ma jak się ruszyć. Albo patrzeć jak psychol drze mordę na nastolatkę bo ta nie ustąpiła mu miejsca chociaż wszędzie wolne miejsca. Albo stać pół godziny bo kobieta położyła torebkę na siedzeniu obok siebie, no bo jak tak na podłodze, przecież nie można.
no tak, bo lepiej tracić 90 min dziennie więcej na dojazd i 400zł miesięcznie na miejsce parkingowe xD no ale wielki pan, patrzcie jak dumnie stoi sam w swoich pięciu metrach na swietokrzyskiej xD


@NashBridges Pewka zgadzam się po części. Tylko teraz jaki z tego morał? Po prostu takiej osoby nie stać na dojazdy do miejsca pracy samochodem i tyle albo cebuli kosztem wygody. Co tu drążyć? Czas dojazdu zależy. U mnie
@NashBridges owszem, ale metro to nadal zbiorkom i nie dojeżdża on do wszystkich rejonów Warszawy. Zresztą tak samo jak kolej. Więc chcąc nie chcąc nadal trzeba korzystać ze zbiorkomu. Zatem jeśli chce się w 100 % odizolować od anonow i tego typu sytuacji to pozostaje tylko własny samochód. Ewentualnie rowerek. Lub pieszko. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak kisnę z tej żenady w komentarzach xD

wykopki uświadamiają, że mają prawo śmierdzieć w komunikacji miejskiej i jeszcze wmawiają @Perkotka: , że to jej wina, że musi przebywać z ludźmi którym brakuje podstaw higieny i kultury xD

próbujecie jej wmówić biedę bo jeździ zbiorkomem tymczasem sami reprezentujecie biedę umysłową xD jakie to jest żałosne. Jest coś takiego jak podstawy funkcjonowania w społeczeństwie i nieważne czy to autobus, przychodnia, kolejka za
@Perkotka serio nie rozumiem bolodupienia o to że ktoś samochodem nie jeździ. Posiadam 2 auta, ba! Nawet i skuter się znajdzie. Do centrum autem czy skuterem będę jechał 15min i do tego spalam paliwo, muszę znaleźć miejsce parkingowe i jeszcze zapłacić za nie (ponad 1h kosztuje 2x tyle co bilet komunikacji). A tramwajem, gdzie przystanek mam pod nosem, dojadę w 10 minut...
@suqmadiq2ama xdddddddddd ja jeżdżę tylko i wyłącznie zbiorkomem(zwłaszcza z tego względu że mam za darmo) i nawet auto sprzedałem bo po co mi ono w mieście? Jak potrzeba coś przewieźć to mogę wynająć, a nie mieszkam na wsi żeby co chwila do sklepu po bułki odpalać auto
@Perkotka: a czemu tylko niebieskiepaski? Ostatnio jak z różową gadałem to jak #!$%@?ło jakąś pasztetową to mnie aż zemdliło. Więc ogólnie należy myć zęby, a nie że niebieskim tylko z gęby wali, bo różowym które zębów nie myją to raczej fiołkami nie jedzie