Wpis z mikrobloga

Z tą plazmą różnie może być. Ale nie zgadza się mi się kilka rzeczy:
1. Teraz nikt plazmy nie kupuje bo plazma jest droga, albo bogacze bo jednak lcd jest tańsze i wyparło praktycznie plazmy. Oczywiście istnieje możliwość że pasożyt nie odróżnia jednego od drugiego.
2. Pasożyt twierdzi że to sam zamówił i przysłali, raczej mało prawdopodobne żeby to zamówił. Musiał ktoś mu doradzać, albo doradca sprzedał jakiś złom od kolegi czy sam doradca chciał się złomu pozbyć.
3. Wątpię żeby pasożyt miał silną potrzebę oglądania tv, woli nitro i spotkania z Bogiem, do tego nie ma czasu bo ciągle coś wp....la i nagrywa.
4. Najbardziej prawdopodobne że jakiś widz mu to wysłał, no ale przecież pasożyt się nie przyzna. Nie po raz pierwszy.
#suchodolski #kononowicz #patostreamy
  • 14
@rzuberbozy: wydaje mi się że sam chyba nie kupił, gdyby tak bylo, nie wytrzymałby i już by zaczął o tym gadać w kółko zanim by przyszedł ten tv. Zresztą po co by miał kupować wysyłkowo, jak jakiś używany tv bez problemu znajdzie w lombardzie albo na Olx w Białymstoku.
@lukwyk: pewnie tak jest, Major bardziej podniecał się anteną którą rzekomo kupił, ale jemu wierzyć nie można póki nie będzie gadał że on ma na to fakturę:
Ani przy antenie ani przy tv o tym nie wspomina więc myślę że pasożyt kasy na nic nie wyłoźył.