Wpis z mikrobloga

haha przestańcie żyć w utopii i ślepo powtarzać, że jak wymrze stare pokolenie to się nagle wszystko zmieni o 180 stopni. XD Nie dość że macie jak na tacy pokazane, że w przedziale wiekwoym 18-29 WYGRAŁ PIS, to jeszcze chyba nie jesteście świadomi, że przecież taki typowy, młody Oskarek jest jeszcze głupszy od typowego Janusza. Wejdzie sobie taki Oskarek na internety i zacznie się smiać z tych memów o januszach, a sam później pójdzie sobie oglądać z czteropaczkiem żuberka warsaw shore, big brothera czy innych patostrimerów. Później wpadnie z karynką i na każde socjalne datki będzie bić brawo, bo da mu to możliwość kupna więcej żuberków z promocji. Po prostu głupich zawsze będzie więcej, a Polska jest skrupulatnie ruchana od kilkuset lat i po takiej ostrej RUCHAWICY gen #przegryw w tym kraju jest potężny. Tutaj nie ma co ogarniać, tu trzeba s--------ć, inaczej patole i emeryci będą jeździć na waszych garbach.
#wybory #polityka
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aktywność i kreatywność w polityce bierzę się w dużej mierze z buntu i sprzeciwu, czyli dwóch rzeczy, z których młode pokolenie jest najbardziej wyprane.


@Wergiliusz: Młode pokolenie w Polsce? Czy w ogóle? Przecież ogólnie, ale i pewnie w Polsce (patrz np. ACTA) młode pokolenie ma największe tendencje do buntu. Problem raczej w tym, że w Polsce bunt może się przejawiać olaniem wyborów, bo ciężko przebić sufit partiom, które wśród młodych
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: no i z czego się nabijasz jak przedsiębiorca miał poniekad rację?

Lewica jest często utożsamiana z liberalizmem, wolnością wyznań, wolnością podatkowa. Ale polityka to taki b----l że ciężko się dogadać każdy rozumie inaczej poszczególne pojęcia.
  • Odpowiedz
@azurri Lewica i wolność podatkowa xd chociaż tyle się posmialem w ten smutny jak p---a poniedziałek

Pro religijne - źle napisałem, chodziło mi o promowanie jednej religii i utożsamianie państwa z nią, a nie promowanie wolności relgijnej
  • Odpowiedz
@Krawedziowy96PL Co tam wybory. Wystarczy spojrzeć na prognozy demograficzne, żeby dowiedzieć się, że Polska nie jest krajem, w którym umrzesz z godnością. Zacznijmy od tego że już nie da się żyć z godnością. Za 30 lat emerytury to będzie starożytny artefakt
  • Odpowiedz
Największa beka jak ludzie maja p------e pojęcia czym jest prawica a czym lewica,


@uwielbiamnalesniki: ja kiedyś usłyszałem, że prawica to ci co aktualnie rządzą a lewica to wszyscy ci co przegrali wybory xD

Większość narodu jest głupią i ta większość niestety w demokracji rządzi.
  • Odpowiedz
Największa beka jak ludzie maja p------e pojęcia czym jest prawica a czym lewica, autentycznie słyszałem od P R Z E D S I E B I O R C Y ze lewica to te partie które są pro religijne i pozwalają na większy luz podatkowy/ekonomiczny xdd i ze szwecja to kraj typowo prawicowy, ten kraj kiedyś p--------e, demokracja tutaj to zły pomysł


@uwielbiamnalesniki: Dla mnie największą beką jest to jak
  • Odpowiedz
@Jan_K I tak będzie podział i tak, wiec co za różnica, jeśli dzielisz partie poprawnie a nie wg wymyślonych definicji to nie ma problemu wg mnie. Jak ktoś wie czym jest lewica a czym prawica i wszyscy korzystamy z jednej definicji to łatwiej się dogadać niż wszystko rozdrabniać i każda partie traktować jak oddzielny zbiór innych idei
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: A jak można poprawnie podzielić partie korzystając z tylko jednej osi (prawica-lewica)? Jeśli masz partię konserwatywną światopoglądowo i socjalistyczną gospodarczo to co to jest? Centrum? To samo centrum co partia liberalna gospodarczo i postępowa światopoglądowo?

Jak dla mnie taki podział jest niemożliwy w tak uproszczony sposób. Do tego rozumienie pojęć jest inne w Polsce, Europie, a tym bardziej w USA, więc określanie partii przez poglądy na ekonomię i światopogląd
  • Odpowiedz