Wpis z mikrobloga

Chciałem se popykać w fc na spokojnie ale #!$%@? zwyczajnie nie da sie w ten #!$%@? syf grać jak to gówno zdecyduje że masz #!$%@?ć. Gram #!$%@? mecz z najsłabszym skadem jaki widziałem od dawna. na bokach obrony MARIANO I FELIPE LUIS oczywiście złoci. Wygrywają każdy pojedynek siłowy i biegowy z Neymarem i Mbappe + podłączającymi się do ataku Sandro i Arnoldem. Środek obrony złożony ze złotego DAVIDA LUIZA I PAUISTY #!$%@? nie do przejścia, cr odbija sie od nich jak dupa polki od jaj erazmusa + #!$%@? czyszczą każdą piłkę praktycznie NA ŚRODKU BOISKA. Wyprzedzają każdego mojego zawodnika. atak złożony z potężnego złotego RASHFORDA ORAZ STERLINGA CHYBA 85 I CO? #!$%@? sterling oddaje 3 strzały finezyją z LEWEJ NOGI czyli słabszej i wszystko wpada do bramki. Na bramce NETO 84, nie do pokonania. broni wszystko z każdej możliwej sytuacji, nawet gdy piłka odbiła się praktycznie przy linii bramkowej od obrońcy to i tak ten #!$%@? obronił mimo że był w innym rogu bramki. Wyłączam to #!$%@? gówno na dzisiaj. Powodzenia Mirki.
#fut
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majzter: "cr odbija sie od nich jak dupa polki od jaj erazmusa" xD ale tak to już jest z tą fifą. Ja ostatnio zbierałem coinsy na skład i grałem niewymiennymi z klubu i miałem właśnie złotego Rashforda i robił rzeczy niebywałe, czasami było mi szkoda przeciwników, jak mieli jakieś specjalne karty Van Dijków i innych szaf, ale I EJ CYNE GEJM ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz