Wpis z mikrobloga

Akademicki Klub Tradycji Katolickiej PAX z Gdańska informował o tym, że w budynkach Uniwersytetu Gdańskiego można zaobserwować plakaty promujące homoseksualizm. W związku z tym środowiska katolickie zapowiedziały chęć przeprowadzenia na terenie uczelni modlitwy różańcowej, wynagradzającej Panu Bogu za promocję homoseksualizmu i ideologii LGBT. Zgody na modlitwę nie wyraziły władze Uniwersytetu - źródło pch24.pl

(σ ͜ʖσ) Prawdziwi #naukowcywiary

#bekazkatoli #bekazprawakow
#neuropa #nauka #gdansk #polska #heheszki #teczowepaski #lgbt #homoseksualizm
saakaszi - Akademicki Klub Tradycji Katolickiej PAX z Gdańska informował o tym, że w ...

źródło: comment_787dNpskHLapuBGMg7IF2dUeggOLtmfW.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@kulass: pewnie jakieś organizacje studenckie, na PW też taką mieliśmy, pożytek z nich był taki, że darmowe opłatki na wigilie w akademikach załatwiali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@saakaszi: przecież to brzmi jak wyjęte z jakiejś polski B albo i C, a nie #!$%@? Gdańska. XD Co ci ludzie mają w głowach to ja nawet nie.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Zawsze mnie zastanawiało, jak wygląda ta cała PROMOCJA homoseksualizmu. Co oni tam wieszają? Plakaty z tęczowym poborowym i napisem "Poświęć swoją dupę! Homoseksualiści potrzebują właśnie Ciebie!", czy jak?
  • Odpowiedz
@saakaszi:

modlitwa wynagradzająca za promocję homoseksualizmu


Muszę przyznać, miałem ogromnego WTF - od kiedy homopropaganda jest wynagradzana modlitwą?!

Na szczęście opis rozwiał wątpliwości. Pozostaje tylko pytanie: czy taki plot twist był przemyślanym zamierzeniem dziennikarza, czy raczej wynika z indolencji i braków w rozumowaniu?
  • Odpowiedz