Wpis z mikrobloga

@prodigi: o panie, takiego Vieire (goraco polecam) jestes w stanie zrobic za pol ceny, moze nawet mniej, tam trzeba po jednym ifie bodajze od skladu 88 w dol, jestes w stanie zrobiic go za grosze rozsadnie rozstawiajac te wysokie ovr czyli 95 do skladu 89, 93 do skladu 88, 91 mozesz rzucic do 89, ze dwie ovr 89 do 88

wychodzi za grosze, ale to jest potencjal na zrobienie kogos wiecej
@prodigi: dziś robiłem całe wyzwanie gullita w związku z moim dropem z paczki za G1 (wijnaldum + Arnold tots :p), miałem na przepalenie 94, 2x93, 89,88 i składy udawało się ułożyć tańsze niż na futbinie , w jednym składzie 88 fernandinho 93 podmienilem za busquets 93 który kosztowałby mnie 125k ,więc myślę na tyle mogę wycenić kartę 93 ovr , 94 może 140, platforma ps4
@iti1986 ma racje, staraj się te
@iti1986: Mam 1.7m coinsow, i wymiennego Vieire ktorego moze bym za 1.3 sprzedal. Myslalem glownie nad tym by sprzedac 88 Vieire, wymienic na niewymiennego 91, bo w sumie nie mam wiele pomyslow na to co robic z tymi niewymiennymi.

W sumie biore jeszcze Dinho, Eusebio pod uwage, ale Dinho juz mid wersja gralem w tym roku przez jakis czas, a do Eusebio nie mam zadnych uczuc ( ͡° ͜ʖ
Mam 1.7m coinsow, i wymiennego Vieire ktorego moze bym za 1.3 sprzeda


@prodigi: tak na oko to za to plus karty które masz i które dostaniesz przez najbliższe 3 tygodnie, i to co wypadnie z paczek, to zrobisz na lajcie prime Vieire, Eusebio i jeszcze zostanie dosyć sporo
@prodigi: tak generalnie to jestes w stanie za (strzelam) ok 2 banki zrobic tego prawdziwego Ronaldo ( ͡° ͜ʖ ͡°), a ze paczki fajne i totsy PL sa jeszcze w grze to...mysle ze sporo powinno sie zwrocic, chyba ze masz drop popularnego Mireczka @bart0sz to bedziesz mial sporo Dostow ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
@prodigi: podstawowe pytanie ile jeszcze masz zamiar grac w 19 :) jak krotko to isc po bandzie, jak dluzej to kilka mniejszych (Vieira Prime, Eusebio...radzilbym Cruyffa, ale jest drozszy i pewnie kogos jeszcze zrobisz)
@iti1986: Nie mam pojecia, poki mi sie nie znudzi, pewnie do konca promo z totsami mnie ta gra jeszcze przytrzyma.

Tak czy siak raczej bym az tak nie szalal z kilkoma ikonami, mam juz i tak sporo niewymiennych w skladzie (Ribery, Hazard, Luiz, Rabiot) z ktorych jestem mocno zadowolony i myslalem nad jedna ikona by dodac do skladu.
@prodigi: Nazario poszedl 100k, Eusebio 40k, te wysokie overallowe sklady maja tylko 60 zgrania, wiec kilku grajkow kupujesz i jest, prosciutkie :D w sensie dla mnie jak zrobilem tego mniej wiecej 43293289382 xD
@prodigi Zrobiłem tydzień temu sbc na vieire bez 1x95 i 1x93 a wyszło mnie 1kk max 1,1kk plus paczki które otwieram jutro na bundeslige. Vieira to taki ciul co ogarnia pole bitwy jak szalony. Dopóki go nie zrobiłem to nie wierzyłem mirkom ze koleś jest wszędzie i nic nie #!$%@? mimo ze goli nie strzela. A eusebio. Hmm miałem Nazario Henrego i Cruyfa na wymianie i żaden z nich nie jest godny