Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #psychotropy #farmakologia
byłem se dzisiaj u psychiatry pierwszy raz po 2 latach od mojej kaskaderskiej próby zakończenia życia, pan dohtur zadał mi chyba 6 pytań m.in czy ćpam i pije to powiedziałem że #!$%@? ćpunów na #!$%@? ale jestem olkoholikiem no i że przeciwnik farmakoterapii no i właśnie wypisał mi escitalopram ktoś z was miał z tym kontakt? jakieś bandyckie jazdy po tym są?
co to w ogóle robi
  • 11
@kvgewhr: ja tam problemów nie zauwaźyłem, ale to nie znaczy, że to będzie zasada. Nawet jeśli to za parę złoty można kupić w aptece analogi viagry, a lepiej się troche pomęczyc i naprawić zupę chemiczną w mózgu.
@kvgewhr: powodzenia.
Btw nie zniechęć się pierwszym tygodniem - max dwoma. Nastrój może trochę wariować, a poprawy jeszcze nie zauważysz. Ssri potrzebuje czasu aby zaczac działać. Daj znać za 2+ tygodnie jak się czujesz.
@lazer: jeszcze chyba z 6 lat temu nie można było tego wyprosić od nikogo, moja była próbowała u trzech czy czterech lekarzy bo sertalina jej nie służyła (z reszta ma dużo więcej i czesciej działania niepożądane). W rezultacie kupiłem ją na lewo. Dobra zmiana ^^