Wpis z mikrobloga

jestescie #!$%@? jako spolecznosc fify, teraz jak probuje dokonczyc zadanie Gomisa to KAZDY wpuszcza same gwiazdy i nie #!$%@? mi tu, ze akurat Wy nic takiego nie robicie, bo w kosciele tez jest gadka, ze pedofilia to pojedyncze przypadki...jasne, moze 5-letnie dziecko w to uwierzy
#fut
  • 22
@Roxi5017: sapie morde, bo to prawda... wczesniej nawet nie mialem zamiaru tego robic, ale stwierdzilem, ze zrobie, a obronca moze jak jutro wypadnie z pickow, przynajmniej nie bede rozczarowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba, ze Maddison...
i nazwe mam golden goal i tak gram

@flexx: ea jest #!$%@? i to jest wiadome od dawna

@Wojtini1996: nie maja okazji

@jajecznicaZ5Jaj: moge, ale nie robie, bo
@iti1986: Co Ty gadasz, Roxi i mirki wyżej dobrze Ci mówią. Po pierwsze możesz zrobić to samo, już nie mówiąc o tym, że zazwyczaj jak takiemu gościowi strzelisz gola to od razu wychodzi. Po drugie to co nie jest zabronione jest dozwolone, więc trzeba zadać pytanie kto jest #!$%@?? ten kto wykorzystuje to, że może wpuścić dobre karty i łatwiej zrobić zadanie czy ktoś kto płacze, że ktoś nie jest taki
@iti1986: Przecież skoro zalicza zadanie po wpuszczeniu z ławki zawodników innych niż z saudyjskiej, to znaczy że można tak robić i nie wiem o co się wkurzasz. Ty też takich wpuszczaj i tyle.
@d0n_Victoreo_: mialem ci cos normalnego odpisac, ale odpisze ci tylko jedno: #!$%@? i to nasz ostatni kontakt na wykopie (ʘʘ)

@Rafixo: nie mam ochoty tak sie bawic, bo wszyscy co sie tutaj wypowiedzieli to mam wrazenie, ze zrobili tak samo i zapomnieli o jednym, ale najwazniejszym - ze to tylko gra
@iti1986: Gdyby te zadania były jeszcze jakieś fajne, ale nie #!$%@?, jak chcesz zrobić wszystkie 3 totsy to musisz jeszcze #!$%@?ć 5 asyst obrońcami w wygranym mecz (no #!$%@? co za debil to wymyślił) i chyba 15 asyst w SB na tego drugiego... Skoro można to nikomu po czymś takim sie nie chcę męczyć jakimiś bolcami z arabistanu