Wpis z mikrobloga

Hej @ZespolmBanku
Mieszkam pod trzydziestką. Zobaczcie jak adresujecie listy z kartami z #mbank
Już wiem czemu pierwszy list nie dotarł, dopiero poleconemu się udało, bo jestem znany osobiście listonoszowi, który je roznosi. Napiszcie swoim informatykom, że nie przenosi się jednej cyfry do drugiej linijki.
Aaaaarghhh - Hej @ZespolmBanku
Mieszkam pod trzydziestką. Zobaczcie jak adresujecie ...

źródło: comment_0okJKh4UwVRevyLF4dDskRjpplpBDqYi.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aaaaarghhh @ZespolmBanku ja miałem podobnie jak mieszkałem w akademiku. Z akademika się wyprowadziłem, zmieniłem adres w serwisie, a karty ciągle szły na adres akademika. A dlaczego? MLina nie wie ale już tam nie wyślą(ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Aaaaarghhh: zaledwie kilka dni temu odpisywałem w innym wpisie dotyczącym mbank.

Jakim nieukiem trzeba być by nie wiedzieć, że tak się nie robi.

Nauczcie się, że mbank to najgorsza bank w Polsce. Wejdźcie sobie na tag #mbank i prześledźcie ilu ludzi ma z nim problemu różnej
  • Odpowiedz
Nauczcie się, że mbank to najgorsza bank w Polsce.

bo?

Wejdźcie sobie na tag #mbank i prześledźcie ilu ludzi ma z nim problemu różnej maści.

bo to jest jeden z najpopularniejszych banków? zadowoleni z usług ludzie nie piszą zazwyczaj opinii

  • Odpowiedz
@Aaaaarghhh: Skąd ja to znam. Cztery tygodnie temu zamawiałem nową kartę kredytową. Na infolinii pytali mnie na jaki adres wysłać, zameldowania czy zamieszkania. Mówiłem głośno i wyraźnie, pani na infolinii potwierdziła. I zgadnijcie gdzie te matoły wysłały kartę? Ta ich obsługa to jakaś kpina.
Pora znaleźć sobie nową piaskownicę.
  • Odpowiedz