Wpis z mikrobloga

  • 0
@maanius666 to nie jest denat- termin stosuje się przy śmierci. Nie mam pojęcia ile waży ten człowiek, zakładam, że lekki nie jest. Mógłbym powalczyć o informacje, natomiast myślę, że niewiele zdobędę
  • Odpowiedz
  • 0
@gfgfgfa hej, skręciłam nogę schodząc z łóżka (co prawda piętrowego) i od tamtej pory mogę skręciłam około 6 razy- w wypadkach zupełnie z d--y, typu "szłam". XD lekarz kazał skakać na skakance, żeby stopa nauczyła się chodzić i dużo pływać i od ostatniego skręcenia minęło 2 lata, więc jakoś się trzymam. A ortezy na rzepy i wszystkie inne przyrządy trzymam w szafce i jestem niezadowną kumpelą wszystkich, którzy zrobili coś z
  • Odpowiedz
@Vladimir_jebievdenko: Minęły dwa lata od montażu śrub i płytki i cały sprzęt ma się dobrze. Konsultowałem wyciąganie z trzema orto i zalecili odpowiednio: 'skoro nie przeszkadzają to nie ruszać', 'wyciągać jak najszybciej', 'poczekać kilka lat i wtedy zdecydować'. Zdecydowałem się na opcję trzecią, czyli "jeżdżę i obserwuję" xD.
  • Odpowiedz
@bill_hicks_heckler: mi w październiku miną 2 lata jak nosze dwie szyny lcp i chyba z 16 śrub, lekarze co mnie operował powiedział "ja bym tego nie wyciągał" jak przebiegała sama akcja po złamaniu, 2-3 dni i byleś operowany? bo u mnie noga na wyciągu i 2 tygodnie tak sobie srałem pod siebie i czekałem aż wyjdą purchle w miejscu złamania potem to się zagoi i można w końcu operować. sprawność
  • Odpowiedz
@Vladimir_jebievdenko: Jedna szyna i 9 śrub here. Akcja po złamaniu? Myślałem, że skręciłem kostkę i mimo, że nie mogłem postawić stopy na ziemi to zgłosiłem się na izbę dwa dni po złamaniu, bo mimo ciągłego chłodzenia nie przestawała puchnąć. Jak mi lekarz zaśpiewał, że "pan zostaje i jutro operacja" to się prawie osunąłem na ziemię. W sumie operacja była trzy dni po złamaniu, głównie dzięki temu, że stale chłodziłem i
  • Odpowiedz
@bill_hicks_heckler u mnie było widać kości pod skórą ( ͡° ʖ̯ ͡°) i zrobiło się 2 kolano. Najgorsze ze po 2 tygodniach na wyciągu nie mogłem ruszać nogą w kostce i kolanie też zerwało mi parę ścięgien w kolanie. O kulach przestałem chodzić po 2 miesiącach plus taki ze lekarze z ortopedyczngo wysłali mnie na oddział rechabilitacji gdzie siedziałem 3 tygodnie. Bolało mnie szczególnie rano jak wstawałem
  • Odpowiedz
Zachęcam do takiej wizyty, szczególnie jeśli masz tomografię zrobioną. Na podstawie zdjęcia może poleci jakąś celowaną rehabilitację. Tomografię robiłeś prywatnie? Poszedłeś do tomografowni i powiedziałeś: "Mam popsutę nogę i chcę foto w 3d"? Jak to działa?
  • Odpowiedz
@bill_hicks_heckler lekarz który mnie operował po 3 wizycie zlecił tomografie komp zapisałem się na 4 wizytę ale nie doczekałem się w kolejce i poszedłem do roboty... Wydaje mi się że już nie ma tego w bazie danych szpitalu po roku czasu tomografia była robiona w kwietniu rok temu. Podjadę do szpitala i zapytam jak długo trzymają na dysku wyniki badań, mam aktualnie jedynie tomografie połamanej nogi i rentgen że śrubami i
  • Odpowiedz