Wpis z mikrobloga

Kupiłem #ps4 specjalnie dla tej gry i się nie zawiodłem. Jeszcze trochę mi zostało, ale już wiem ze było warto. Nigdy wcześniej nie miałem konsoli, ale jestem bardzo zadowolony mimo ze wcześniej byłem #pcmasterrace Teraz mam i to i to i uważam ze najlepiej mieć dwie rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miłej soboty wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_WbKg3YXpY92ftsyogEBUUjIAyQpXMMUV.jpg
  • 10
@Piwerolo: Ja po kupnie Prosiaka zapomnialem co to pc, a tez jestem bylym #pcmasterrace :)
Mnostwo fenomenalnych gier ze wspanialymi historiami, cos co na pc pojawia sie coraz rzadziej, Horizon, seria Uncharted, tLoU, RDR2, GoW, Spiderman, mozna tak dlugo, a kupilem konsole bo wkurzalo mnie to ze na pc wychodzi sam szajs typu karcianki/moba/batylrojal, do tego wygodna kanapa i TV 50 cali zamiast monitorka 2x cali :)

Chociaz nigdy wczesniej pada
@Dante27: @G_Addams: Panowie, też jestem zdania, że playstation i pc to cudo razem ale polecam jeszcze dodać do tego konsolę od Nintendo i będzie idealnie. Ostatnio mimo posiadania w mieszkaniu 2 konsol playstation (salon sypialnia) + 2 komputery i tak najczęściej gramy na switchu, jakiś inny fun z tych gierek Mario jest.
@Piwerolo:
@Dante27: W pojedynkę też jest mega zabawa, różowa gra w stardew valley i isaaca mega często sama :D ja od siebie bardzo polecam, od czasu zakupu switcha nasze oba playstation przemieniły się w urządzenie do yt, netflixa i hbo go :D
@m4kb0l: Kompa mam nadal, co prawda wiekowy Phenom x4 955, 12 gb ramu i gtx 660, ale wlasnie wszystkie RTSy mi odpalaja na luzie, i tylko do tego trzymam jeszcze.

Szczerze, ogrywam teraz FC5 i mi nie brakuje k+m, na spokojnie idzie grac padzikiem :D