Wpis z mikrobloga

Nie polecam biegania, szczegolnie bez przygotowania. Dajcie z 5 plusow za to ze dalem rade bo wszystko zaczyna mnie juz bolec i zaluje kazdego metra. Bola mnie miesnie o ktorych nie mialem pojecia.


Witamy!
Uwaga dotycząca dodawania wpisów.

Wynik zamieszczaj w pierwszej lini wpisu. Ułatwisz odejmowanie innym biegaczom oraz skryptowi.

Schemat odejmowania: [Wynik z poprzedniego wpisu] - [Twój przebyty dystans] - [Twój przebyty dystans 2] - [Twój przebyty dystans 3] = [Wynik
Nie polecam biegania, szczegolnie bez przygotowania. Dajcie z 5 plusow za to ze dalem rade bo wszystko zaczyna mnie juz bolec i zaluje kazdego metra. Bola mnie miesnie o ktorych nie mialem pojecia.


Witamy!
Uwaga dotycząca dodawania wpisów.

Wynik zamieszczaj w pierwszej lini wpisu. Ułatwisz odejmowanie innym biegaczom oraz skryptowi.

Schemat odejmowania: [Wynik z poprzedniego wpisu] - [Twój przebyty dystans] - [Twój przebyty dystans 2] - [Twój przebyty dystans 3] = [Wynik
Nie polecam biegania, szczegolnie bez przygotowania. Dajcie z 5 plusow za to ze dalem rade bo wszystko zaczyna mnie juz bolec i zaluje kazdego metra. Bola mnie miesnie o ktorych nie mialem pojecia.


Witamy!
Uwaga dotycząca dodawania wpisów.

Wynik zamieszczaj w pierwszej lini wpisu. Ułatwisz odejmowanie innym biegaczom oraz skryptowi.

Schemat odejmowania: [Wynik z poprzedniego wpisu] - [Twój przebyty dystans] - [Twój przebyty dystans 2] - [Twój przebyty dystans 3] = [Wynik
@Socjopatia: Idź na basen i do sauny jak masz możliwość. Dzięki temu jutro poczujesz się znacznie lepiej. Jak dasz jutro radę to wyjdź na krótkie truchtanie po którym możesz się porozciągać. Trochę pomoże, ale na cuda nie licz, bo jak zrobiłeś 5 na maxa bez przygotowania to mikrourazy muszą boleć. Doraźnie pomaga też prysznic ciepło/zimno.

edit: Jak nie odejmujesz to usuń tag # sztafeta (bo akurat na mirko służy do odliczania