Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Najgorsze jest, że na lvbet są same gówniane zakłady, które się nie sprawdzą. Chyba ogarnęli wycieki i tylko robią hajs na nieświadomych
#got
  • 11
Po 4. odcinku każdy bukmacher sie wycofał


@Fortyk: ddeki nawet nie umiały utrzymać tej żałosnej fabuły w tajemnicy xD Choć w sumie to lepiej ja już się zdążyłem pogodzić z gównianym zakończeniem mimo że go nie widziałem
No super zakończenie, nikt się nie spodziewał przecież ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Fortyk: Zawsze jak myślałem o szaleństwie dany to myślałem że odpada bo za mało czasu mają i że po za tym nie będą umieli tego poprowadzić jednak to DDekom nie przeszkodziło xD Ale ten bran to brzmi jak kubeł zimnej wody, jak tysiąc Arya skaczących znikąd, jak splunięcie prosto mi w twarz. Gdzie jest słodka
a co do Brana króla to możliwe, że to jedno z fake zakończeń


@Fortyk: Aktorka grające Arya stwierdziła że nie było żadnych fake zakończeń i zrealizowane tylko jedno. Fake zakończenia były kłamstwem HBO które nie chciało marnować pieniędzy na kręcenie ich, zresztą jakby było ich kilka to byśmy o nich wiedzieli a nie wiemy o żadnym innym.

Ja mam nadzieje, ze Dany po śmierci spotka się z Drogo.


@Fortyk: po
Jason Momoa był obecny na planie, ale pewnie dlatego, że jest takim giga chadem i wchodzi gdzie chce i kiedy chce ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Fortyk: Nie no może nagrali scenę jak wchodzi do namiotu, choć lepiej nie oczekiwać nic.