Wpis z mikrobloga

#blackmetal

Dlaczego w sporze batushka vs batushka ludzie trzymają stronę Derpha? Przecież to jest jakiś imbecylizm i bez grubego skończyło by się na tysiącu wyświetleń całej płyty na yt.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gość wymyślił zespół, zrobił muzykę, napisał teksty


@szwe: napisał tylko riffy i koniec. Nie pisał tekstów, nie aranżował utworów, nic. Gościu, który śpiewał, był managerem zespołu, załatwiał koncerty, ogarniał merch, ogarniał media, aranżował chóry itd. Lars nie siedzi w metallice, ze względu na talent muzyczny, tylko biznesowy.
  • Odpowiedz
@MKULTRA: Skąd wiesz, że nie pisał tekstów i nie aranżował utworów? Ja słyszałem inaczej.
Mógł robić dużo, ale jak ja sobie zakładam zespół i zbieram ekipę to jest to mój zespół a nie jednego kolesia którego dokoptowałem.
  • Odpowiedz
@szwe: k---a schizofrenikowi wierzysz? w tym kawałku, który jest w tym poście też teksty pisał i chórki aranżował? Nie było by batushki bez grubego i tyle.
  • Odpowiedz
@szwe: nie mówię, że nie, ale robienie z tego uuu Derph to wymyślił mnie w-----a jak ja p------e. Możesz z---------ć na zespół, załatwiać koncerty, załatwiać sprzęt na koncerty, załatwić oprawę na koncerty, to i tak się zjawi jakiś ćpunek gitarzysta i wielki ważniak, bo napisał riffy, które w 90% są sztampowym melo-black, a 10% to są p-----------e chordy ze wschodnich piosenek ludowych.
  • Odpowiedz
@MKULTRA: ale o co się srać, oboje są siebie warci i powinno się j---ć jednego i drugiego za robienie żałosnej szopki, a nie muzyki, to już bez znaczenia kto ma rację, a kto nie. Jak mają problemy natury prawnej, to niech je załatwiają prywatnie, a nie robią cyrk i wyścigi, kto szybciej wyda płytę, bo to jest zwyczajnie śmieszne xD
  • Odpowiedz