Wpis z mikrobloga

  • 26
Mirki,Jest sprawa. Ostatnio chodzę wiecznie zdenerwowany. Mieszkam z #rozowypasek w jej mieszkaniu. Oboje pracujemy,ale z racji,że ona zarabia więcej to ja dokładam się trochę mniej do opłat. Ona jest asystentką w #januszpol. Ja jestem kierownikiem zmiany w znanej sieci sklepów spożywczych. Jako że różowa zarabia więcej, ja gotuję obiady, piorę i prasuje. Zresztą ona często bywa poza domem,bo ma ciągle delegacje. Wracając do sedna. Pracuje średnio po 10h/dzień plus dojazdy, potem sprzątanie, zakupy, gotowanie na następny dzień i tak do wieczora. Często chodzę spać dopiero po północy.. Śpię max 5h. Wstaję nieprzytomny. Ostatnio dostałem w pracy zjebe bo zasnąłem przy kawie. Jadę ciągle na monsterach i kawie,ale mam wrażenie,że to mi ostatnio nie pomaga. Chodzę rozkojarzony. Łatwo się denerwuję. Z różowym ciągle kłótnie. Wkurzam się na nią o byle co. Różowa ostatnio mi powiedziała, że jak tak dalej pójdzie to ode mnie odejdzie. Macie jakieś sposoby na pozbycie się stresu?Jak mogę w krótki sposób zregenerować organizm,żeby budzić się wypoczętym? #zalesie #pracbaza #kiciochpyta #zwiazki
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wade94 dobra miras słuchaj znam ten ból. Robisz tak. Nie chodzisz na zakupy tylkk zamawiasz raz albo 2x w tygodniu zakupy na dowóz. Zaoszczędzisz na prawdę w c--j czasu. Co do gotowania to możesz sobie wykupić dietę na potreningu.pl (jakieś 55 ziko miesięcznie albo 120 na 3 miesiące) ja tak zrobiłem i oszczędzam w c--j pieniędzy i czasu (ustawiasz ile chcesz poświęcić dziennie na gotowanie i masz listę zakupów) . Co
  • Odpowiedz
@Wade94 przecież to oczywisty bait. Nikt mi k---a nie wmowi, że codziennie mieszkając we dwoje jest pranie, prasowanie, sprzątanie chaty. Może uwierzy w to gimbaza, nikt kto mieszka z drugą połowa dłużej jak rok. Mam dom z ogrodem i nawet w tym przypadku to, co piszesz, to czysta abstrakcja.

Chyba, że robicie r--------l, że codziennie trzeba sprzątać i macie po 2 koszulki i 2 pary gaci na zmianę, a do tego
  • Odpowiedz
@panczekolady: chyba pracują godzinę krócej średnio ale w domu potem nadrabiają ze 4.

Op może trochę przesadza ale trzeba się dobrze zorganizować i być multitaskerem (a w tym mężczyźni są gorsi) żeby obrobić dom za dwie osoby w mniej niż 3h dziennie.

Codziennie: śniadanie i kolacja zajmują razem pół h. Obiad pół-1h. można robić co 2 dni ale jak zabierasz obiad na następny dzień na lunch to nie chce się jeść 4 posiłków z rzędu tych samych.
To jest
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@powiedz no i jeszcze robię coś, choćby dla siebie poza pracą i sprzątaniem... Tym gorzej u mnie z multitaskingiem, że wcześniej mieszkałem z rodzicami, więc nie musiałem sprzątać. Większości się uczę od początku jak gotowanie czy pranie. Zamieszkaliśmy razem w grudniu.
  • Odpowiedz
@Wade94: no ale nie codziennie po kilka godzin ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chyba, ze codziennie robisz pranie dwoch zestawow ubran i to w pobliskiej rzece.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wade94: kup sobie zestaw witamin i ashwagande najlepiej z kfd. Mi zdecydowanie po tym poprawił się sen, mniej się denerwuję i stresuje, plus zmęczenie odeszło
  • Odpowiedz
@Wade94: Eh a ja utrzymuje mieszkanie, sprzatam, gotuje obiady i ogarniam a moj gra w Tibie, p--------e brudami pod lozko i udaje, ze rozkreca firme i jeszcze ma pretensje o c--j mi w ogole chodzi xD
  • Odpowiedz
@Wade94: ale na c--j?

To nie jest normalne, normalne work-life balance to jest 8godz praca 8godz zabawa 8godz spanie. Jeżeli masz jakiś cel w życiu, często ekscytujący to np. pracujesz po 18h na dobę np. rozwijasz biznes. Ale to mając na uwadzę, że robisz to po coś jest w tym jakiś cel, punkt do którego dążysz, po którego osiągnięciu nie będziesz już musiał wypruwać z siebie flaków.

Jeżeli nie, to
  • Odpowiedz
@Wade94: odstaw kawe i monstery, jak potrzebujesz energola pij guaranowce (oshee, 4move) i izotoniki, poza tym polecam nadwode muszynianka i ew. pomysl jeszcze nad jakims innym zrodlem magnezu; nie zmienia to faktu, ze zdrowego snu tym nie zastapisz i wkrotce sie zajedziesz i wyniszczysz. Zadna praca, tym bardziej gownopraca 10h nie jest tego warta.

Zacznij lepiej od urlopu i wykorzystaj go w 90 % na odpoczywanie (pozostale 9 % ruchanie,
  • Odpowiedz
@Wade94: to zawsze bezpiecznie tak założyć skoro robisz 10h w pracy, 6h w domu, sprzątasz, pierzesz, gotujesz, a ona a) ciągle jeździ w delegacje b) to jest jej mieszkanie c) ma lepszą (lepiej płatną) pracę d) wkurzasz ją i męczysz swoim wiecznym rozdrażnieniem i narzekaniem (tak wiem, bo zmęczony jesteś) e) grozi ci, że cię zostawi f) nie docenia tego, że wypruwasz z siebie flaki

Założę się, że przy takim
  • Odpowiedz