Wpis z mikrobloga

  • 26
Mirki,Jest sprawa. Ostatnio chodzę wiecznie zdenerwowany. Mieszkam z #rozowypasek w jej mieszkaniu. Oboje pracujemy,ale z racji,że ona zarabia więcej to ja dokładam się trochę mniej do opłat. Ona jest asystentką w #januszpol. Ja jestem kierownikiem zmiany w znanej sieci sklepów spożywczych. Jako że różowa zarabia więcej, ja gotuję obiady, piorę i prasuje. Zresztą ona często bywa poza domem,bo ma ciągle delegacje. Wracając do sedna. Pracuje średnio po 10h/dzień plus dojazdy, potem sprzątanie, zakupy, gotowanie na następny dzień i tak do wieczora. Często chodzę spać dopiero po północy.. Śpię max 5h. Wstaję nieprzytomny. Ostatnio dostałem w pracy zjebe bo zasnąłem przy kawie. Jadę ciągle na monsterach i kawie,ale mam wrażenie,że to mi ostatnio nie pomaga. Chodzę rozkojarzony. Łatwo się denerwuję. Z różowym ciągle kłótnie. Wkurzam się na nią o byle co. Różowa ostatnio mi powiedziała, że jak tak dalej pójdzie to ode mnie odejdzie. Macie jakieś sposoby na pozbycie się stresu?Jak mogę w krótki sposób zregenerować organizm,żeby budzić się wypoczętym? #zalesie #pracbaza #kiciochpyta #zwiazki
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wade94: A nie możesz sobie wziąć ze 2 tygodnie urlopu? Albo odpuścić trochę tego z--------u w domu? Przecież nie trzeba codziennie prać, prasować, sprzątać, zakupów robić, itd.
  • Odpowiedz
@Wade94: Nie zaznasz relaksu pracując tyle godzin i nie wysypiając się. Do tego nie masz czasu dla siebie. Ja bym za żadne pieniądze nie wybrał takiego wariantu. Na dłuższą metę i tak nie wytrzymasz i nie zostaniesz...
  • Odpowiedz
  • 0
@Wade94 Na moje to musisz wyluzować i znaleźć czas na odpoczynek po pracy to że mniej zarabiasz nie znaczy że musisz to nadrabiać w domu w taki sposób że o--------ć całą chałupę gotować i nie wiadomo co.
  • Odpowiedz
Stary coś tu nie tak, ja pracuje 8-10h dziennie, w domu jestem około 18:30, ogarniam mieszkanie, naczynia, kurze etc, 4 razy w tyg robię trening domowy ( aeroby, rozciąganie, joga), po czym idę coś ugotować, najczęściej na dwa dni, żeby na jutrzejszy mieć luźniej, prysznic + mam jeszcze świnkę morska, która trzeba nakarmić, pobawić się i chłopaka, z którym widuje się 2-3 razy w tyg w moim mieszkanku : )) . W
  • Odpowiedz
@Wade94: numer jeden, za mało śpisz. Wszystko inne się poprawi jak będziesz spał przynajmniej 7 godzin.
Numer dwa, wygląda jakby ludzie wokół stawiali wobec Ciebie jedynie oczekiwania.
Numer trzy, jesteś mało wydajny. Prawdopodobnie z powodu punktu pierwszego.
  • Odpowiedz
@Wade94: jak dobrze być singlem. Po pracy nie z---------m tylko leżę i się o--------m ( ) panna przenosi wyścig szczurów z pracy do domu. To jebnie panie. Niech sobie znajdzie prezesa za partnera wtedy nagle nie będą jej przeszkadzać burdne gacie na podłodze bo w końcu to pan prezes. Natomiast Ty? Kim Ty jesteś? Uciekaj póki możesz od toksycznych ludzi Mirku
  • Odpowiedz
@b4rnab4: kierownik zmiany to jakieś osiągnięcie? Zarabiasz niewiele więcej z reguły, a obowiązków masz od c---a. Do tego debile, którzy myślą, że im robisz na złość zlecając robotę.
  • Odpowiedz