Wpis z mikrobloga

  • 26
Mirki,Jest sprawa. Ostatnio chodzę wiecznie zdenerwowany. Mieszkam z #rozowypasek w jej mieszkaniu. Oboje pracujemy,ale z racji,że ona zarabia więcej to ja dokładam się trochę mniej do opłat. Ona jest asystentką w #januszpol. Ja jestem kierownikiem zmiany w znanej sieci sklepów spożywczych. Jako że różowa zarabia więcej, ja gotuję obiady, piorę i prasuje. Zresztą ona często bywa poza domem,bo ma ciągle delegacje. Wracając do sedna. Pracuje średnio po 10h/dzień plus dojazdy, potem sprzątanie, zakupy, gotowanie na następny dzień i tak do wieczora. Często chodzę spać dopiero po północy.. Śpię max 5h. Wstaję nieprzytomny. Ostatnio dostałem w pracy zjebe bo zasnąłem przy kawie. Jadę ciągle na monsterach i kawie,ale mam wrażenie,że to mi ostatnio nie pomaga. Chodzę rozkojarzony. Łatwo się denerwuję. Z różowym ciągle kłótnie. Wkurzam się na nią o byle co. Różowa ostatnio mi powiedziała, że jak tak dalej pójdzie to ode mnie odejdzie. Macie jakieś sposoby na pozbycie się stresu?Jak mogę w krótki sposób zregenerować organizm,żeby budzić się wypoczętym? #zalesie #pracbaza #kiciochpyta #zwiazki
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wade94: jak mieszkacie we dwoje, to przecież codziennie nie musisz sprzątać całego mieszkania, chyba że sprzątaniem uważasz mycie naczyn... Pranie też możesz zrobić raz na 3 dni. Gotować możesz większe porcje i będziesz miał na 2 dni.
  • Odpowiedz
@Wade94: kurfa człowieku, musisz wyluzować, odpocząć. To, że zarabia więcej nie oznacza, że zostałeś jej zakładnikiem (niezależnie od płci tak uważam). Powiedz różowej, że nie wyrabiasz, że sama widzi jaki chodzisz wiecznie padnięty, jeśli choć trochę jej zależy na twoim zdrowiu to powinna zareagować. Dla mnie to dziwne, że partner/ka nie dba o swoją drugą połówkę i pozwala się tak zajeżdżać () Porozmawiaj z nią, chociaż
  • Odpowiedz
@Wade94: To może od niedoboru snu. Zachowywałem się podobnie kiedy rok temu przez upały nie mogłem spać w nocy i też byłem takim ledwo przytomnym frustratem co się łatwo denerwuje. Ja bym radził poprawić jakoś jakość snu.
  • Odpowiedz