Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pół roku temu do mieszkania w moim bloku wprowadzili się nowi najemcy, 2 chłopaków około dwudziestki. Od jakiegoś czasu zacząłem zauważać, że prowadzą sprzedaż narkotyków, choć nie wiem dokładnie jakich, ale na pewno marycha bo gubią blanty na klatce. Gdyby to było zwykłe piątkowe palenie "hehe ziółka" to miałbym #!$%@?. Ale praktycznie co drugi dzień pełno tu ich klientów kręcących się po klatce, pod klatką itp. Czerwone oczka, typki na motorkach, młodzież w bluzach z kapturem i zaczynam się nieco obawiać o swoją różową że ktoś może ją zaczepiać. Po chwilowym przyobserwowaniu sprawy (bo byłem w fazie domysłów że coś kombinują - ciągłe zbieganie na dół na 5 minut, osoby czekające pod klatką nie będące lokatorami), wyczaiłem kto im ten towar dostarcza, a konkretnie szemrane typki w skórach z którymi nie koniecznie chciałbym mieć kose.

Jakieś pomysły jak ruszyć ten temat? Na razie nie chciałem ich spłoszyć, żeby zaczęli się ukrywać albo szukać konfidenta, po prostu chciałbym ich raz a porządnie #!$%@?ć, tak aby wyszli w kajdanach i nigdy więcej nie wrócili i nie podejrzewali że to ja ich urządziłem. Obawiam się że zwykłe zawiadomienie policji nie rozwiąże tego problemu w 100%. Obrazek dla atencji.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pół roku temu do mieszkania w moim ...

źródło: comment_3bgFULmUdilS0iNQXEJkcvBUwEQJoVoN.jpg

Pobierz
  • 34
@AnonimoweMirkoWyznania: Załóżmy ze ich sprzedasz, pewnie kilku wpadnie, a paru "szemranych typków w skórach z którymi nie koniecznie chciałbym mieć kose" zostanie. Komuś z twojej klatki stanie się krzywda, może nie tobie. Zostaw ich w spokoju, nikomu nie robią krzywdy.


@mocneAnaboliczne: ale statystyka będzie podbita ¯\_(ツ)_/¯

to, że na miejsce sąsiada OPa znajdzie się 2 innych to tam #!$%@?. liczy się jego "bezpieczeństwo".
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: korzyści z tego nie będziesz miał żadnej raczej, a problemów możesz mieć jeszcze wiecej bo zawsze musisz brać pod uwagę, że któryś z policjantów może mieć jakiegoś znajomego wśród tych ziomków co im dostarcza towar. Jeśli chcesz zgłosić to tylko i wyłącznie anonimowo, pewnie zrobią obserwacje pod blokiem jak trafisz na ogarnięte psy i zawijka. Problem z głowy xD Sam podejrzewam swojego sąsiada o to, że handluje ale nie mam