Wpis z mikrobloga

Hej, Mirki z Wrocławia, orientuje się ktoś jaka jest teraz najkorzystniejsza oferta internetu we Wrocławiu (okolice placu Legionów) ? Nie wiem jakie będzie miesięczne zużycie więc fajnie gdyby prędkość nie spadała po wykorzystaniu jakiegoś pakietu, internet do filmów, gierek, pracy i lurkowania, nie musi być światłowód (laptop + PC + 2 komórki). Interesuje mnie sam internet, bez telewizji/netflixa/spotify i fajna proporcja jakości/ceny.
#wroclaw #internet #vectra #upc #orange <- ktoś się pochwali fają ofertą?
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@foxbond: pracowałem chwilę w Play (infolinia) i w Orange (sprzedaż), często po np 10GB wykorzystanych w pełnej prędkości internetu zwalnia i dalej masz już bez limitu ale za to w prędkości np.5mb/s
@HeroesIV: na mobilne oferty musisz czytać dokładnie regulaminy bo np tmobile ma w ofercie nielimitowany internet domowy i rzeczywiście jest bez limitu a np taki play (tfu) w "nielimitowanej" ofercie ma 100gb
@HeroesIV: na razie 3 tygodnie
Po netii z która miałem niezłe przeboje i pójdzie znalezisko jak prokuratura zakończy postępowanie to luksus.
Dostałem router cisco, na 5 GHz wifi super śmiga, to co na umowie mam w rzeczywistości.
Nie ma żadnych przerw w dostawie, prędkość właściwie cały czas jest max (jak sprawdzałem pare razy)
Amerykański netflix przez VPN działa na max jakości. Jestem bardzo zadowolony