Wpis z mikrobloga

w EP5 zobaczymy Kanibala. Największego z dzikich smoków, który zjadal jaja i nowonarodzone smoczki.
Wielkoscia dorównywał Balerionowi.
Smok, którego widział Tyrion z Jorahem to był on. Róbcie screeny.

#got #graotron #gameofthrones
  • 18
  • Odpowiedz
Smok, którego widział Tyrion z Jorahem to był on. Róbcie screeny.


@Dewest: Jasne. Nie zgadza się kolor, powinien być większy, no i Jorah by się zorientował, że to inny smok.
  • Odpowiedz
@marqsss: "The Cannibal's exact age has not yet been stated. The wild dragon Sheepstealer is said to have hatched when the Old King was young - that is, early in the reign of Jaehaerys I. The Cannibal is stated to have been the eldest and largest of the three wild dragons, and was therefore even older than Sheepstealer"

ile smoki w ogole zyja wg GOT?
  • Odpowiedz
@Fortyk: Co do screena z trailera to można to sobie obejrzeć, bo widać je ze 2 sekundy. Smoki widoczne jako małe kropki musiałyby być bardzo daleko, prawie by się nie poruszały. Tymczasem te punkty się szybko poruszają i zmieniają swoją wielkość - to ptaki.
Jan_K - @Fortyk: Co do screena z trailera to można to sobie obejrzeć, bo widać je ze ...
  • Odpowiedz
@Jan_K Ja #!$%@?. Domyślacie się niewiadomo czego, a to na bank tylko przerywnik jak Euron próbował strącić Drogona i to był jakiś nagły zwrot akcji że coś nie wyszło i przyjął zonka. Róbcie screeny( ͡º ͜ʖ͡º) Już serio chciałbym żeby ta teoria z drugim smokiem wydawała się prawdziwa. Przynajmniej coś by się działo. Ale już widać że poszli po najmniejszej linii oporu
  • Odpowiedz
@berecik: Czemu do mnie ten komentarz? Przecież ja właśnie obalam tę teorię z drugim smokiem. Gdybyśmy jeszcze w serialu mieli go wspomnianego raz, czy dwa to może coś by w tym było, ale tak to raczej bez szans.
  • Odpowiedz