Wpis z mikrobloga

Dotarłem do Szczecina i piję hibiskusa w żłobku...

Gdy ktoś będzie chciał wyskoczyć na piwko w Szczecinie, to bardzo chętnie :) Może coś wyrwiemy na bordowo nawet :P

Ostatni tydzień był taki, że o nim można mówić przez miesiąć. Może dzisiaj wieczorem wrzucę jakieś fotki i coś opowiem, ale nie wiem jak wiele mogę powiedzieć...

btw. nie wiedziałem że @dj-armando-znowu to taki miłośnik kwiatów :)

Jest dokładnie tak, jak być powinno. Myślę, że w miesiącu się nie zmieszczę. Jeśli macie perspektywy na coś podobnego, to nie namyślajcie się odpowiedz

długo i nie planujcie za dużo.

#wykopodroz #szczecin #cudnie
  • 56
@evenstar: @owczareknietrzymryjski: słabo u mnie z dostępem do internetu, teraz się mecze na telefonie. Jestem na mieście od 6 już a o 15 powinienem mieć dostęp do komputera. Późnym popołudniem reflektuje na jakieś piwo, ale żeby się dogadać, to jak będziecie dam wam swój numer telefonu. Nocleg mam na dąbiu ale spokojnie mogę w centrum się znaleźć :)
@GraveDigger: @evenstar: ja mógłbym w sumie już teraz wychodzić, ale się dostosuję. Tylko będę musiał przed 5:30 wrócić do kolegi bo wtedy mamy pobudkę. Póki co zapiszcie sobie mój numer, bo niedługo kasuje. Rozumiecie chyba, że nie chcę go za długo trzymać widocznego...