Wpis z mikrobloga

@KrasiwyMalcik tylko olej + filtry i mała usterka wężyka (12 zł)
Pali 6l silnik bez rewelacji jeśli chodzi o moc (115km) diesel ale i tak daje radę chociaż zawsze mszy mi się mocna beznyna :) ale to już koszta wzrastają
też chciałbym Xenon


@MkD1337: Zainwestuj w żaróweczki Philips x-tremeultinon LED gen2. Zdziwisz się, że normalna lampa potrafi świecić nie gorzej od ksenonów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@papaj_21_37: Jej brak nie wynika z niespełnienia norm dotyczących lamp halogenowych bo wszelkie parametry są prawidłowe. Producenci reflektorów po prostu nie mają żadnego interesu w tym by dopuścić różne źródła światła (np. LED) w procesie homologacyjnym swoich produktów. Wolą sprzedawać lampy LED własnej produkcji - często nienaprawialne w prosty sposób - za olbrzymie pieniądze.
Szmalec w korpo motoryzacyjnych musi się zgadzać ¯\_(ツ)_/¯
@Verbatino: no tak, ale jest masa samochodów, które nie mają możliwości już dziś takiej homologacji dostać, wymiana lamp jest nieopłacalna. Miałem założone ledy i przyznam, że świeca super, ale sprawdzałem i nawet jak ustawiłem lampy na glebę, to potrafiły mignac za mocno, razac w oczy, dla świętego spokoju zmieniłem na zwykłe h7