Wpis z mikrobloga

Czy też masz nieprzyjemność szukania mieszkania do wynajęcia na #olx?
Czy też wkurza Cię fakt, że nie można odfiltrować sobie kilku dzielnic jednocześnie?

Napisałem dla Ciebie skrypt do #tampermonkey, który ukrywa oferty z gównianych dzielnic! (prawdopodobnie działa też z #greasemonkey). Można skopiować go stąd:
https://pastebin.com/PR3X79Ux

Blacklistę należy edytować w kodzie skryptu - nie chciało robić czegoś bardziej wyrafinowanego. Domyślnie jest ustawionych kilka dzielnic warszawskich.

#wynajem #mieszkanie #mieszkania #mieszkaniadowynajecia #warszawa #wroclaw #krakow #poznan #lodz
  • 10
@copychef: dzięki za dobrą robotę (σ ͜ʖσ)

Tylko co jak ktoś ma inne kryteria mieszkania w zadupiewie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak by wyskakiwała mapka administracyjna, na której by można było określić jakie się chce dzielnice? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Popłynąłem, wiem xD Ale nakładanie obszarów w HTML to był fun xD
@copychef mi też się podoba dodatek i po kilku testach stwierdzam że fajnie działa.

A co trzebaby zrobić żeby odrzucał oferty które nie mają w opisie szczegółowym słowa kluczowego (np. "łóżko")? Czy to jest do łatwego zrobienia skryptem?
@iancurtis: Do zrobienia jest, jednak wymagałoby żeby skrypt "wchodził" do podstrony każdej oferty i analizował opis, który tam się znajduje. Nie jest to tak trywialne jak to co robi mój skrypcik, który analizuje jedynie stronę listy ofert.

Zapewne dla kogoś, kto programuje w JS na codzień (czytaj: nie mnie :P) nie jest to trudne zadanie.