Wpis z mikrobloga

@ksiak: to na Hondę Civic 1.5 T Sport (Navi) 2018 Benzyna, 1.5 Hatchback, 5 drzwiowy, 134 kW / 182 KM dla tej samej osoby wychodzi 3K za tzw. Full Opcję.
  • Odpowiedz
@vcx_: @Crow7422: @amath: @bidzej: a mnie w-----a ze na nasz rynek nie wjechało AWD z sedanem w skyactiv x.. kompletnie tego nie rozumiem, juz byłem zdecydowany, i teraz albo hatchback który jest sredni z AWD, albo sedan bez AWD, który jest obłędny :/
  • Odpowiedz
jeśli wciąż nie stosują ocynku tylko swoje magiczne proszki i lakier dalej ma grubość 80 mikronów to bym się nie pchał. Ale ja jestem pedantyczny jeśli chodzi o wygląd samochodu


@dodzik: Jesteś tak pedantyczny że wiedzę o grubości lakieru w mazdzie usłyszałeś wyłącznie na wykopie. A to że w mercedes amg ma taką samą grubość, czyli ok 80, to już masz w dupie.
  • Odpowiedz
@Crosshairs: taa, a jak kupujący ją ode mnie miernikiem sprawdzał w kilku miejscach każdy element to z pewnością spiskował przeciw fanom mazdy xD dla Twojej informacji, 80 miała maska, błotniki z przodu, dach, częściowo drzwi (wszystkie, częściowo tj. na górze i środku, im niżej tym grubsza warstwa), z kolei progi miały blisko 200, tył i błotniki z tyłu miały po ~120.

Jeśli chodzi o Mercedesa to użytkuje od dwóch miesięcy
  • Odpowiedz