Wpis z mikrobloga

kurde nie ma jakichs malych, lekkich tlumikow, tak zeby zamontowac jakas mala puszke w polowie samochodu i pozbyc sie 20 kilowego zelastwa? poza tym myslicie, ze moze byc cos na rzeczy kiedy mam wrazenie, ze auto z zalozonym wydechem jest troche zmulone? #e36 #bmw #samochody
  • 8
@heater: nad tym 20 kilogramowym żelastwem pracował prawie 30 lat temu sztab inżynierów, którzy zarabiali tyle ile w tamtych czasach polska elita na najwyższych stanowiskach. Teraz ktoś ze swoim 316 chce zjechać z masy...
Utrwalasz stereotyp o kierowcach tych świetnych aut.
@grap32: heh, ale oni go projektowali majac na uwadze ze: maja byc ciche, maja spelniac normy spalania. mnie te parametry nieszczegolnie obchodza. poza tym nie brali pod uwage, ze te samochody beda jezdzic 25 lat i teraz tlumik moze nie spelniac swoich zalozonych wlasciwosci. poza tym dodalem, ze mam wrazenie, ze auto bez tlumika jest zywsze, wiec cos potencjalnie jest na rzeczy.
@Djkudlaty: kata mam
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@heater: słuchaj, u mnie była sytuacja ze kat się zapchał i trzeba było jego środek wyciąć bo auto miało mula że się jechać nie dało. A ogólnie 323 są zdlawione wydechem tak w sumie. Nierdzewka byś obniżył wagę ale cały wydech to dosyć spory koszt