Wpis z mikrobloga

@tomasz-terlecki:
Blade Runner 2049, Drive, Into The Wild, Zimna Wojna, Pomiedzy Slowami (pamietam jak po wyjsciu z kina parsknelismy smiechem z dwiema losowymi paniami, ktore nastepnie zapytaly: „Czy to my jestesmy glupie, czy to byl naprawde taki gniot?” - pozdrawiam!) i w ogólności 90% produktow filmopodobnych pod egida PISF (sygnal ostrzegawczy: film jest czarno-bialy, +60 do artyzmu), czasem tylko zdarzy sie perelka w rodzaju Bogów czy Ostatniej Rodziny
  • Odpowiedz
@tomasz-terlecki: jaki bul d--y "krytyków" filmowych z polski którzy jak usłyszą ojciec krztesnty to tryskają spermą w cotttonwordy z bazaru i udają znawców filmowych.
C--j z tym ze przesypiają połowe tego nudnego gniota albo patrzą sie w telefon
  • Odpowiedz
@Kieres: to prawda... niemniej ten film jest znakomity z wielu powodów.
natomiast takie oceny typu "zajebisty", "nie podobał mi się" "nudny"... k---a... no troszkę wiecej pokory i szacunku...
@kuba-jikj: znasz jakiegoś krytyka z innych krajów? bo coś czuję, że nie. więc przestań p-------ć koleś.
  • Odpowiedz
@kornowski: to chyba nie zrozumiałeś tego filmu.
a że nie chce mi sie tracić czasu na wyjaśnianie o co biega, to masz, popatrz sobie na to i może jak dorosniesz, to będziesz wiedział co i jak.
kai-humai - @kornowski: to chyba nie zrozumiałeś tego filmu. 
a że nie chce mi sie t...
  • Odpowiedz
@kai-humai: polowe filmow mozna w ten sposob interpretowac. Nie mowie ze ten film jest zly, mi sie nie podobal ale to moja opinia. Ale nikt mi nie powoe ze ten film nie jest nudny jak flaki z olejem
  • Odpowiedz