Wpis z mikrobloga

Na wykopie często śmieje się z tekstu „nie będzie miał kto ci podać szklanki wody na starość”. Jakie przykre będzie dla was zderzenie z rzeczywistością samotności w późnym wieku. Nie zdajecie sobie nawet sprawy, jak #!$%@? mają starzy ludzie bez rodziny w szpitalach. Ostatnio odwiedzałem dziadka i gadałem z pielęgniarkami o innych, których po prostu nikt nie chce już odwiedzać, pomagać. Są skazani na cierpienie, złe traktowanie personelu i ogólne lekceważenie. Jak źle dla was to nie brzmi, rodzina to fundament bezpieczeństwa i szczęścia na starość. Bo niepełnosprawność to przyszłość nas wszystkich, a chyba nikt nie chce czuć się wtedy jak nikomu niepotrzebny śmieć. I nie łudźcie się, że w domu starości ktoś o was zadba jak rodzina. Z tą szklanką to prawda

#madki #dzieci #rodzina #starosc #niepelnosprawnosc #szczescie
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@suwren7: wszystko fajnie, tylko posiadając dzieci stać mnie będzie na lepszą opiekę niż w szpitalach. Rodzina i tak może być kilka godzin na dobę, mało kto w wieku produkcyjnym może siedzieć non stop, więc personel i tak się wyżywa, ostatnio sam widziałem. Za kasę, której nie wydam na kaszojada kupię sobie miejsce w lepszym szpitalu. Już teraz mam znacznie lepszy poziom życia niż rówieśnicy z bachorami a różnica się jeszcze powiększy.
@suwren7 ja nie zamierzam dożyć starości, szczerze powiedziawszy, gdyby nie rodzina to już teraz bym strzelił bohatyra. Życie to #!$%@? i oszustwo. Życie po 50 roku życia nie ma sensu, bez perspektyw, bliskich, planów czy celów. Współczuję starym ludziom i na ich miejscu starałabym się przeforsować eutanazję, żeby zdechnąć szybko i bezboleśnie