Wpis z mikrobloga

Squad miał potencjał, ale niestety deweloperzy mają dodatkowy chromosom. Z patcha na patch najwięcej czasu poświęcają na przepisywanie gry na nowe wersje UE. Pół roku od ostatniego patcha i co mamy? Nową klasę, dwa pojazdy, nowy tryb i mniejsze tweaki, pół roku xD. A jak znam tych debili to najwięcej czasu w v13 poszło na zrobienie kręcenia głową xD Optymizacja leży, mapy ograne, contentu jak kot napłakał, a ci się bawią w ruszanie ustami i kręcenie głową. xD

A już wisienką na torcie jest typowo OWIowskie bohaterskie rozwiązywanie problemów, które sami stworzyli. Powrót ticket bleeda, wielki sukces!
#squadgame #gry
  • 40
@Bezu: No nie bardzo, powiedziałeś w pierwszym zdaniu filmu, że Squad to gra 50v50. To ja pytam, czy dwa testy w historii gry, w których sprawdzano jakby to działało przy 100 graczach, uprawnia do mówienia o Squadzie, że jest grą 50v50? Blisko to w tej grze jest wszystko i zawsze, za 3 tygodnie na pewno będzie 50v50. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Drmscp: to nie ja mówiłem. A też bylo to przetłumaczone z angielskiej wersji. Jak wiadomo gra finalnie będzie posiadała 100 osobowa serwery. Ale lepiej pluć na dewelopera, pisać bzdury itp
@Bezu: Nie wiem kto mówił, jakieś filmy ostatnio wrzucasz, myślałem, że to ty, nieistotne. Co jest istotne, to to, że HSR nawet się nie wysilił na napisanie prawdy, lepiej powielać jakieś stare, nieprawdziwe opisy, w razie czego się powie, że to tylko tłumaczenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Drmscp: mnie zastanawia to co cie tak naprawde boli? To że squad sie rozwija czy to ze hsr wciąż dobrze sie trzyma. A może to i to... choć pewnie powiesz, że OWI kłamie, OWI powinno zamknąć tą grę i nic już nie wypuszczać bo robią krzywdę innym deweloperom. Choć to bardziej ghutek by powiedział
@Bezu: boli mnie to, że SQ miał potencjał, ale ma słabego dewelopera. No ale zaraz, czy jestem osamotniony w mojej opinii? Weźmy najbardziej upvotowane komentarze z reddita odnośnie v13:

Left the 10% meth boost in

No more insta death

Stupid buddy rally system

Oh no what is you doin.

I can't believe they left that stupid "SL buddy rally point" system in. Freaking dumb. If an SLs Rallypoint gets wiped out,
@Drmscp mi po tych 1200 h gry dalej chce się grać i deweloper wie co robi. Chce Ci przypomnieć że to gra w fazie alfa gdzie testują różne rzeczy...
@Ghuthek nie pisałeś? Mmmmmhm a w zeszłym roku jak antol się pytał na wykopie to co napisałeś? Że deweloperzy powinni zakończyć wsparcie gry.
@Drmscp oryginalna Road mapa jest ta co dałem wyżej. Żadnej. Żadnej. Żadnej innej Road mapy nie było. Może tobie się przyśniło na temat tej Road mapy. Bo ja tylko widziałem tą Road mapę innej nie było. Choć i tak będziesz się upierał że była jakaś inna magiczna którą widziałeś tylko ty.