Wpis z mikrobloga

Mireczki, wczoraj miałem przyjemność spotkać się z dziewczyną z grupy Dziewczyny bez tabu. Przeglądając wasze screeny, dostrzegłem jedną dziewczynę, która wydaje się być bardzo ogarnięta. Jako ze akurat byłem przejazdem w Poznaniu to postanowiłem do niej napisać. Jechałem do swoich przyjaciół, z którymi zawsze pod koniec kwietnia i na początku maja jeździmy na zlot klasyków BMW. W swojej kolekcji (zbieram je razem z tatą) mamy już 10 modeli, od starszych do tych najnowszych z dużymi silnikami. Jak wiadomo - dziewczyny od razu lecą na taką furkę, ale gdy jadę starszym samochodem to widzę tylko wzrok ludzi, którzy interesują się motoryzacją. Umówiliśmy się w kawiarni Stragan. Kamila ma 18 lat, na zdjęciach była przepiękna, a gdy zobaczyłem ją na żywo to stwierdziłem, że piękniejszej młodej kobiety jeszcze nie widziałem () Świetnie nam się rozmawiało na wszystkie tematy - od polityki, fizyki, a kończąc na sprawach damsko - męskich. Potem pojechaliśmy na sushi i zabrałem ją na przejażdżke po za Poznań. Kamila stwierdziła, że nie dziwi mi się, iż zbieram tyle samochodów tej marki - oznajmiła, że dla mniej BMW to najlepsze i najpiękniejsze samochody. Pojechaliśmy poczillować nad Osadnikiem Gajówka, Kamila wypiła Carlo Rossi, a poźniej zaprponowałem, ze ją odwiozę () Gdy wsiadaliśmy do samochodu to dziewczyna nagle złapała mnie za penisa i stwierdziła, że chcę, abym się z nią serduszkował Pojechaliśmy w krzaki, a tam przeżyłem jeden z lepszych stosunków seksualnych w swoim życiu - dziewczyna ma 18 lat, a jest totalną petardą. Mogłem również przetestować zawieszenie w swojej buni - jak na tyle lat to sprawuje się fantastycznie. Teraz ma wolne w szkole, zabiera się ze mną na majóweczkę, więc to nie koniec planów :3 A i najważniejsze w tym wszystkim - ona ma chłopaka, ale traktuje ją źle, także nie dziwie się jej, że chce spędzić ze mną piękne chwile ()

#dziewczynybeztabu #bmw #bmwboners #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #milosc #motoryzacja #zdrada
chalwaklb - Mireczki, wczoraj miałem przyjemność spotkać się z dziewczyną z grupy Dzi...

źródło: comment_r6MfPae9J3dmOt4h9hH9nYXpiDljXrNL.jpg

Pobierz
  • 31