Wpis z mikrobloga

Korzystając z popularności tagu #dziewczynybeztabu napisze wam co kiedyś się #!$%@? xD. Parę lat temu jak byłem na 1 roku studiów w większym mieście to co około 3-4 tygodnie to jeździłem do rodziców w odwiedziny. Pewnego razu dostałem propozycję powrotu z koleżanką mojej siostry( Nazwijmy ją Magda). Owa koleżanka miała(dalej w sumie ma xd ) męża oraz syna. No to ja uradowany, że nie będę musiał wracać tym #!$%@? autobusem( swoją drogą te autokary są robione chyba dla #!$%@? kompanii Thorina z hobbita bo tak tam ciasno xD). Cała akcja miała miejsce na Mazurach a tam co roku jest organizowany rajd, a jak wiadomo na takie akcje jest sciągana policja z całego kraju. Dodam, że Magda pracowała wcześniej w policji więc znała bardzo dużo policjantów. Więc jedziemy sobie, gadamy i nagle dojeżdżamy do miejscowości w której akurat był rajd. No i nagle Magda prosi o to, żebym otworzył schowek i podał jej te rzeczy które tam są. Patrzę i widzę perukę i ciemne czarne duże okulary xD. Mówię do niej „hehe, idziesz na bal przebierańców?” a ona bierze perukę i okulary i to zakłada XDD. I zaczyna opowiadać, że nie chce, aby ją któryś z policjantów rozpoznał, a na pewno będziemy obok nich przejeżdżać bo jest tutaj incognito ( ͡° ͜ʖ ͡°) w odwiedzinach swojego „przyjaciela”( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).#!$%@? typiara ma męża dziecko zawsze wydawała mi się ogarniętą i normalną dziewczyną a tu takie coś xD. No i #!$%@?, jedziemy #!$%@? co chwile mijając jakiegoś policjanta a ta zadowolona siedzi w tej peruce i okularach XD. Najlepsze jest to, że wszystkie jej koleżanki o tym wiedziały i raczej żadna nie robiła z tego problemu xD. Mogłem go o tym poinformować ale to by się wiązało z wojną pomiędzy mną a całą chmarą koleżanek mojej siostry XDD, więc olałem temat ciepłym moczem¯_(ツ)_/¯
#logikarozowychpaskow
  • 2
  • Odpowiedz