Wpis z mikrobloga

@kamil062 serial nosi tytuł pierwszej części z serii książek zatytułowanych "Pieśń lodu i ognia", więc w sumie uprościłeś motzno, bo te wątki poboczne są w serii bardzo ważne.
Jakby miało to pozostać "grą o tron", to by po pierwszym sezonie przestali się wzorować na książkach ))¯_(ツ)_/¯
@Marysienka84 Na temat symboliki lodu i ognia dużo można by dyskutować. Może to być życie kontra śmierć a równie dobrze połączenie Jona i Deanerys. Faktem jest że najważniejsze od samego początku było kto zasiądzie na tronie - i na tym teraz się skupi reszta sezonu.
@kamil062 serial to gra o tron bo taki tytul pasował najbardziej i najlepiej sie sprzedal xD Rośnie dobrze mogl sie nazywać "Starcie Królów" w calosci chodzi o "Piesn Lodu i Ognia"
@Eoon I po dzisiejszym zakończeniu i zapowiedzi 4 odcinka wszystko wskazuje na to że druga połowa skupi się na drugim wątku. Dla mnie sprawiedliwie - trzy odcinki na wątek NK i trzy na wątek gry o tron.
@kamil062 to wkoncu buduja fabule na tytule czy jest po równo? Na razie nic nie wskazuje, że zajmą się walką o tron, tylko domysly fanów.
@Eoon Budowali i zakończą - prawdopodobnie, z mojej strony też są tylko domysły, ale jakieś mieć trzeba. Zobaczymy czy producenci serialu mnie zaskoczą.