Wpis z mikrobloga

Witam, czy ktoś może polecić liste do tv Lg, przez Smart IPTV? Dziś wykupiłem trial od franqie i niestety po załadowaniu wyświetla sie tylko informacja Check playlist Nr. 1 URL.. Link ma rozszerzenie .ts. Postanowiłem sprawdzić czy ten sam problem pojawi sie w SS IPTV, tam liste załadowało lecz nie odtwarza żadnego programu.
Do tej pory używałem listam3u i jedynie rozszerze jakie działa to m3u8. Dodam że mieszkam w UK
#iptv #frankie #plusxtv #plusx
  • 8
podobna lista do plusx


@johnmorra: Trzeba jednak przetestować wcześniej. Testuję ją kolejny dzień i jest nieoglądalna. Tnie się cały czas, dziś F1 i obecnie ekstraklasa na plusx, na strimsach się nie da. Przełączam co chwilę listy bo chcę sprawdzić alternatywę ale szkoda nerwów, zdecydowanie plusx u mnie chodzi lepiej :)
@slash83: a sprawdzales na liscie hls? moze sobie tą sciganij. Ja się z uk łącze moze to ma jakies znaczenie bo u mnie jest bez problemu.

tak samo z plusxem nie mam żadnego problemu a tu każdy narzeka :/
@plata: ja na LG Smart TV oglądam Rapida od kkz, lista ts, bez porównania z resztą. 10euro za miesiąc, wszystki kraje + filmy (nawet w 4k). Franqie to GEN więc zwykłe gówno nieadekwatne do ceny. Od dwóch tygodniu nie miałem ani jednego zacięcia. Polecam :)
@plata: a nowy soft od LG (znaczy się nowy webos) obsługuje w ogóle rmtp:// (dużo stream przez to idzie)
Webos2 tego nie ogarniał, a jako że webos to gówno to myślę że i nowsze wersje tego nie mają :)