Wpis z mikrobloga

@plaisant: przed tobą trzeba ostrzegać bo do kilku osób pisałeś pw i miałeś problem że sprzedają a taki jestem anonimowy że miesiąc temu w poście na temat wirexa pisaliśmy oboje. zresztą co to za wyznacznik kto ile postów napisał to jest prawilny. Ty każdemu wysyłasz pw że po co taką cenę daje itd. masz ból dupy że możesz stracić 30zł
@plaisant: masz problem że sprzedają komuś innemu. za pewne wiele informacji przekazywałeś przez pw ze swoimi klientami. ciekawe czy podatek obi strony odprowadziły. myślisz że jesteś anonimowy? myślę że niektóre organy państwowe mogą się zainteresować twoim handlem a wtedy wykop poda im wszystko na tacy co ma. wtedy te 100% na pewno do ciebie wróci.
@tomas-minner: nie mam bólu dupy tylko on ma skoro do każdego kto napisze że chcę kupić wysyła prywatne wiadomości a potem oskarża o oszustwo byle tylko on dostał wszystko. a niestety nie wiedział z kim zaczyna zabawę i mnie bez dowodów nikt oskarżać nie będzie, więc mam prawo do podjęcia działań jeżeli widzę że ktoś jest faktycznie oszustem i handluje bez rozliczenia się ze skarbem państwa. Więc nie ja tą wojnę
@plaisant: typie wykop ani żaden tag to nie jest twoja własność a ty dalej swoje. jak jesteś januszem bizensu to mogę usunąć twój komentarz w twoim poście i już kolejny raz tobie wytłumaczyłem dzieciaku że to nie jest powód do nazywania kogoś oszustem. I właśnie za to co zrobiłeś poniesiesz konsekwencje. Wiesz jeden czy drugi tobie odpuścił ale w którymś momencie trafia się na osobę, która nie odpuszcza.