Wpis z mikrobloga

Przyszła pora na zmianę telefonu... Jestem posiadaczem LG G2 od ponad 5 lat. Niestety telefon już zaczyna nie domagać, spotify się przycina, przymulanie i zwiechy. Producenci appek już zaczynają olewać androida 4.4(np. play24) i nie piszą już appek, albo po aktualizacji już nie idzie używać danej aplikacji ze względu na stary system.

Trochę popatrzyłem co teraz jest na rynku, do 2 kafli niby xiaomi mi9 jest nie do pokonania i nic lepszego nie kupię. Telefon w miarę świeży, także pewnie można liczyć na częste aktualizacje androida. W przypadku osoby co nie zmienia często telefonów to chyba duży plus.

Z tego co widzę i sam pytałem w sklepie stacjonarnym to ciężko kupić teraz ten telefon, a na allegro widzę żę ceny wyższe niż te od producenta. Niech zgadnę, czy janusze biznesu skupują i wystawiają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytanie jak długo może jeszcze potrwać szał na mi9 i kiedy można się spodziewać okresu, kiedy normalnie przyjdę do sklepu czy marketu i kupię go od ręki?

#xiaomi
  • 4
@sayonez: Raczej celuje w wersje 128 GB, na stronce zero info o dostępności. W katowicach w galerii(mowa o oficjalnym sklepie mi), mają w przyszłym tygodniu dostać, ale z tego co mi sprzedawca gadał, ostatnia partia szybko się rozeszła, a ostatnie dwa telefony wzięła jedna osoba.