Wpis z mikrobloga

@youknowthisxd: Aggro - Idea tego decku jest bardzo prosta ponieważ polega na sprowadzeniu zdrowia przeciwnika do 0 jak najszybciej bez zawracania sobie głowy kontrolowaniem tego co dzieje się na planszy. Taki deck składa się przede wszystkim z jednostek o małym koszcie posiadających zdolność Szarżowania, a także takich, które dodają sojuszniczym stronnikom punkty ataku. W aggro decku znajdą się też różnego rodzaju bronie.
Tempo - Idea tego decka to kontrolowanie planszy we
@Aldarith: gry online :D przecież ty to skopiowałeś a sam nawet nie ogarniasz tego. Jakoś w tempo rogalu nie rzucam od 1 tury stronników za wielu jak to jest podane w definicji. Z aggro też nie do końca bo nieraz trzeba skasować wrogiego stronnika i nie mówię tu o tauntach. Od ciebie zrozumiałem tyle, że tempo to nie aggro tylko tempo. Ty a zoo to nie aggro tylko zoo tak? I
@youknowthisxd: To samo mogę powiedzieć o tobie xd
Oczywiście, że to skopiowałem, myślisz dzbanie, że po co podałem źródło? Sam się zdemaskowałem? XD
Serio, czytanie ze zrozumieniem takie trudne?
Jest wyraźnie napisane, że zoo to rodzaj tempo decku.
Aggro decki charakteryzuje obecność minionów z szarżą. Gdzie to masz niby w tempo? Trzeba być głupim, żeby nie rozróżniać tych dwóch rodzajów talii.
@Aldarith: a to, że ja nie jestem za mądry to wiem i zdaje sobie z tego sprawę :) jednak nie staram się na siłę udawać mądrego. Wymień mi teraz proszę nazwy stronników z szarżą w zoolocku i token druidzie. W tempo rogue jest leeroy jenkins. Powiedz mi jeszcze taką rzecz, jeśli tempo łotr nie jest talią kontrolną ani kombo(bo nie jest, chyba się ze mną zgodzisz) to jaką jest talią? Tylko
@Aldarith: w ogóle mam teraz takie odczucie pisząc z tobą zupełnie jakbym pisał z kimś takim jak xgreatx. Nikt się nie triggeruje na coś takiego tylko ja :D I tak mnie wzięło na refleksje, ile razy ktoś mądrzejszy pisząc ze mną czuł się podobnie. Zapewne nieraz tak było, no cóż są ludzie inteligentni i mniej inteligentni jednak ważne, żeby zdawać sobie sprawę z tego jak jest naprawdę i kiedy dziesiąty raz
@youknowthisxd: Nie wiem co ma nagle przerywanie do tego.
Zarzucasz mi triggerowanie się, a sam przed chwilą się opluwałeś gęstą pianą wspominając o mojej inteligencji :) Przykro mi, ale takie zachowanie oznacza koniec dyskusji merytorycznej - jeśli nie potrafisz dyskutować na poziomie (argumenty ad personam itd.) to żegnam :)
Końcem dyskusji merytorycznej jest również uparte podpinanie zoo i token do aggro decku :)
Zastwnów się czasem nad sobą dziecko.
@Aldarith: #!$%@? jak potłuczony xD.
Talie takie jak tempo rogue, zoolock czy token druid są aggro taliami, ponieważ grasz nimi agresywnie.
A ten crap co wrzuciłeś z gry-online to już w ogóle śmiech na sali. To czy talia jest aggro definiuje to czy posiada karty z szarżą? XDDDDD

Talie w Hearthstone dzielimy na:
- Aggro,
- Control,
- Combo.
Cała reszta to tylko nazewnictwo.
Pozdrawiam i nie kompromituj się więcej.
Można też powiedzieć o chociażby klasycznym face hunterze. Jak wtedy nazwiesz talię? Aggro czy może jednak face, bo tak się nazywa? XDD