Wpis z mikrobloga

@rybeczka: Te drzwi to sześćdziesiątki? Bo wyglądają na wąskie jak cholera. Mam bardzo podobne tylko osiemdziesiątki i wydają się 2 razy szersze :D

ale te drzwi to zamierzasz #!$%@? najpierw w kurzu a pozniej farbie czy na odwrot?


@acan123: Obstawiam że będą tam ofoliowane wisieć, a tak jest do zdjęcia. Ewentualnie przed bejcowaniem je przeszlifuje (ja tak robiłem z drewnianymi futrynami, które miałem już wstawione, jak obok trwały inne prace).
@chwed: no futryny to rozumiem ze musza byc wczesniej.
@rybeczka: dla kogo by to nie bylo robione to chyba lepiej zrobic raz a dobrze niz kilka razy #!$%@?, polecam zamiast je zabezpieczac to po prostu je sciagnac wszystkie i postawic w jednym miejscu, nawet pokoju na chwile a pozniej przeniesc wszystkie do jednego skonczonego pokoju. nie trzeba bedzie sie #!$%@? z folia.

no i wlasnie co z podloga jak zauwazyl
@rybeczka: i juz widze w tej chacie sliczna pralke beko 999zl 4,5kg wsadu zeby czasem za duzo nie wyprac na raz, taka idealna na 2 lata, a pozniej jak sie zepsuje to wina lokatorow i cyk po kaucji. do tego zestawu super pasuje lodowka amica 1199zl strzela glosniej niz achtungi w sylwestra i zajebiscie trzyma zimno jak juz wszystkie uszczelki odpadna.
  • 2
@acan123 Ty się drzwiami nie interesuj będą ściągnięte zabezpieczone. Lepsze takie drzwi niż mdf z hipermarketu w tej cenie kopniesz raz i dziura. Widzę wszyscy znawcy xD takie drzwi się przycina na odpowiednią wysokość..
Najlepiej to wypowiadać się jak nigdy nie miało się styczności z remontowaniem...