Wpis z mikrobloga

Halo motomirki
Mojej suzi poci się jeden gaźnik i potrafi się z niego powoli sączyć paliwo. Potrzebuje pewnego majstra który rozwiąże ten problem w #warszawa, super jeśli byłaby to okolica Mokotowa.
Czy znacie jakiś warsztat motocyklowy godny polecenia który przynajmniej nie popsuje bardziej niż jest? Bo ogólnie Moto jeździ bardzo fajnie tylko mam wyższe spalanie przez ten gaźnik.

#motocykle #motomirko #motoryzacja
Pobierz kucma19 - Halo motomirki
Mojej suzi poci się jeden gaźnik i potrafi się z niego powol...
źródło: comment_GUSGcdcVAI01F6JYmqzYUnRouLmte3GN.jpg
  • 12
@kucma19: naprawienie gaźników w 20letnim olejaku to zadanie myślę, że nawet dla początkującego adepta technikum mechanicznego, a Ty chcesz godny warsztat xD
Google: sychronizacja gaźników Warszawa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@kipowrot skoro to jest prosta usterka to dobra nasza. Byle nie kosztowna. Co do pierwszego lepszego warsztatu to mam mieszane uczucia bo już miałem styczność z niekompetencja przez co jestem trochę uprzedzony ale zaraz podzwonie po okolicy i wybadam
naprawienie gaźników w 20letnim olejaku to zadanie myślę, że nawet dla początkującego adepta technikum mechanicznego


@kipowrot: wypadałoby je synchronizować po wszystkim, a jak nie masz sprzętu to pozdro 600.
I diy synchronizator z rurek z cieczą to o kant dupy, musi być na manometrach, żeby widzieć jakie jest to podciśnienie.
Możliwe, że poszła Ci uszczelka od gaźnika albo zaworek iglicowy, jak masz w sobie trochę samozaparcia i chęci, dasz radę to ogarnąć w jedno popołudnie. I nie, nie musisz robić synchronizacji gaźników po czymś takim, nie wiem skąd to przekonanie, że każde dotknięcie gaźnika = konieczność synchronizacji ()
@kucma19: Kasa kasą, mnie bardziej denerwuje czekanie, aż majster raczy się tym zająć( ͡° ͜ʖ ͡°) W moim moto, kiedy pierwszy raz rozgrzebywałem gaźniki (wyjęcie, rozebranie, czyszczenie, założenie, ustawienie) zeszło mi się z przerwami jakieś 8 godzin - jak w miarę ogarniasz, myślę że u Ciebie będzie podobnie. To nie jest trudna robota, ściągnij serwisówkę i dasz radę. Dobrze byłoby też zawczasu ustalić, czy puszcza Ci na