Wpis z mikrobloga

a tak piszę żeby raźniej było, w sobotę jadę do Gianta przez WorkToday i tam będę mieszkał :P podobno hiszpanie i polacy w tym hotelu; ciapacka mówisz, aby spokój był względny i b---y nie wybuchały ;p
  • Odpowiedz
@makarony: Nie wiem co to za hotel. Nie kręcę się tam za bardzo więc nie oceniam, ale nie jest to najlepsza dzielnica. Za to masz blisko małe centrum (też tam nie bywam, ale jest dużo sklepów na jednej kupie) i bomb nie ma. Mój kumpel gdzieś tam na Atolu wynajmował pokój to przyjeżdżałem do niego na piwko. W Giancie fajna robota jest podobno, nawet niedawno do mnie dzwonili, ale nie
  • Odpowiedz
@makarony Ja tam mieszkałem i pracowałem w Giant. Mieszka się w 6 lub 8 osób, pokoje dwu osobowe. Zależy na kogo trafisz, jak trafiłem na Portugalczyków, którzy okazali się patologią. Sama praca w Giant nie jest zła zależy gdzie trafisz (unikaj wheel building i lini nr 3). Gorzej z dojazdem, przez pierwszy tydzień dostajesz auto służbowe. A potem dymasz 6.5km na rowerze. Ogóle to pracowałem w lepszych pracach i mieszkałem w
  • Odpowiedz