Wpis z mikrobloga

@Wilczek03: bo komunizm najlepiej działa przez pierwsze kilka lat jak jest co przejadać jeszcze - to co zostało na wolnym rynku wyprodukowane - Wenezuela było cudownie rozdawali darmowe, pralki i lodówki dla narodu nawet a dziś jedzą świńską paszę xD
  • Odpowiedz
zresztą co ma wspólnego korwin z libertarianizmem


@xeerxees: daję słowo, że gdzieś słyszałem jak przedstawił się jako "konserwatywny libertarianin" ale nie mogę teraz znaleźć.

a peterson to już w ogóle tag z czapy


@xeerxees: nazywany przez co poniektórych amerykańskim korwinem, guru tych środowisk i "red pillersów".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Revmir: Określał siebie jako "konserwatywny liberał", a nie jako libertarianin, gdyż uważał, że państwo musi istnieć, bo jak nie będzie, to rządzić będzie mafia. Akurat tu mu przyznam rację. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Probz: wiem ale pamiętam jak na którymś przemówieniu dosłownie użył takiego słowa. Zresztą kieruje to zarówno do kuców jak i prawicowych libertarian, więc nie ma o co się spierać.
  • Odpowiedz
bo komunizm najlepiej działa przez pierwsze kilka lat jak jest co przejadać jeszcze - to co zostało na wolnym rynku wyprodukowane - Wenezuela było cudownie rozdawali darmowe, pralki i lodówki dla narodu nawet a dziś jedzą świńską paszę xD


@xeerxees: tak, tak. Dziękuję za wnikliwą analizę kryzysu ekonomicznego i geopolitycznego Wenezueli oraz krytykę komunistycznej doktryny, którą rzecz jasna przyjęła tamtejsza koalicja rządząca xD
  • Odpowiedz
co ma wspólnego korwin z libertarianizmem


@Revmir: plutokracja, choć w przypadku żądłonia mającego odzedziczony majątek można jeszcze zrozumieć czym się kieruje #!$%@?ąc o paróweczkach, czego nie nie powiemy już o kucach wyklętych z syndromem sztokholmskim xD
  • Odpowiedz
można jeszcze zrozumieć czym się kieruje #!$%@?ąc o paróweczkach, czego nie nie powiemy już o kucach wyklętych z syndromem sztokholmskim xD


@NocnyFull: rozumem i godnością człowieka

Wy to wszędzie jakieś nieczyste motywy widzicie, oczywiście poza swoją ideologią
  • Odpowiedz
a peterson to już w ogóle tag z czapy

xeerxees: nazywany przez co poniektórych amerykańskim


@Revmir: chodziło mi o kontynent, bo to Kanadyjczyk
  • Odpowiedz