Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy są tutaj ludzie, którzy zaliczyli "wpadkę"? W mniej więcej jakich okolicznościach do tego doszło? Czy kompletnie nie myśleliście o konsekwencjach, chwila was poniosła, czy zabezpieczenie zawiodło lub źle oszacowaliście prawdopodobieństwo? Zastanawia mnie to bo tyle się słyszy o wpadkach, a ja z niebieskim od 7 lat zabezpieczamy się tylko wtedy gdy nie jestem pewna swojego ciała. Oboje jesteśmy zdrowi, badamy się a wpadki jak nie było tak nie ma, mimo że mam nieregularne cykle to objawy i mierzenie temperatury jak dotąd uchroniło nas przed niechcianą ciążą, która wcale nie byłaby w naszej sytuacji tragedią. Jak to jest, że jest tyle wpadek choć szansa na zajście w ciąże jest teoretycznie mała nawet w sprzyjających warunkach? Zapraszam do dyskusji i podzielenia się doświadczeniami, chciałabym wiedzieć czy mogę dalej ufać swojemu organizmowi czy to po prostu kwestia "farta" #seks #ciaza #zwiazki #wpadka #antykoncepcja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: przede wszystkim bijesz na głowe ogromna ilość osób zaliczajacych te wpadkę - masz wiedzę na temat swojego organizmu i biologii zaplodnienia.

Obserwujesz swój cykl, a metody obserwacyjno-termiczne charakteryzuja się przecież wysoka skutecznością. Do tego stosujesz zabezpieczenie w newralgicznych momentach... skąd więc tu zdziwienie, że ciąży nie było?
@AnonimoweMirkoWyznania ruchają się bez zabezpieczeń, bo yolo. Zazwyczaj wpadają też Ci co są #!$%@? jacyś, albo patologie, albo dzieciaki.

A co do zajścia kobiet w ciążę to rzeczywiście jest wiele problemów teraz, wszystkie te choroby cywilizacyjne, każda laska problemy z hormonami, tarczycami itd.
@wykopowy_brukselek: tez stosowalam metody naturalne, a bezplodna nie jestem. W ciążę zaszłam, gdy postanowiliśmy, że chcemy miec dziecko.

Metody naturalne sa po prostu skuteczne ;)

@agaja u mnie było dokładnie tak samo, tylko naturalne, a jak przyszła decyzja o bombelku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) to się udało.