Wpis z mikrobloga

Mirki zakupiłem na #allegro adapter usb lan w celu podłączenia do #mibox i puszczenia netu po kabelku. W moim zamyśle była chęć poprawy działania #hbogo bo koszmarnie chodzi, co chwilę buforuje (za to #netflix w zasadzie bez zarzutu). Niestety po podłączeniu przez adapter jest gorzej na obydwu usługach. Sprawdzam na pececie i na speedtest wychodzi niecałe 6/4 Mbps gdzie łącze to 120/20 Mbps. Czy adapter który miał być na usb2.0 jest w istocie na 1.1? Zakupiłem taki https://allegro.pl/oferta/karta-sieciowa-adapter-lan-usb-2-0-rj45-7286004461?utm_source=notification&utm_medium=buyerCart&utm_campaign=transaction-notifications:buyerCart
Sprzedawca oczywiście nic nie jest w stanie pomóc, mogę zwrócić towar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sieci #siecikomputerowe
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@poradnikspeleologiczny: Zapostuj zdj switcha tak zeby model bylo widac to posmiejemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kurde dzisiejsze dzieciaki czytac nie umiejo. W ilu dzielicie ten internet? Jaki router? Jaki operator? Jakie miasto? Jaki zasilacz xD no i najwazniejsze jaki mibox. Jak miboxs bez s to wywal dziala na smietnik. aha jaki android tez wazne global internarional ( ͡° ͜ʖ ͡°) tyle pytan bez
@Eltomas: może czegoś wypok nie pokazuje ale z 2 poprzednich wypowiedzi:

kupiles gownoadapter. trzeba bylo isc w gigczadbit i usb3.1gen1x1 za 50 cebulionow

miales dac model switcha


miałem wywnioskować że chcesz zapytać o to:

Kurde dzisiejsze dzieciaki czytac nie umiejo. W ilu dzielicie ten internet? Jaki router? Jaki operator? Jakie miasto? Jaki zasilacz xD no i najwazniejsze jaki mibox. Jak miboxs bez s to wywal dziala na smietnik. aha jaki android